Oğuz Sasi kimdir, asıl olayı nedir?

Ben kendisini 2014'ten beri takip etmekteyim. Çapraz reklamlamaya (Cross-promotion) karşı olan birisi olduğu için diğer yayıncılar ile hiçbir etkileşimde bulunmuyor. Hayatı ve mesleği hakkında sürekli palavra sıkıyor. Birkaç defa konvansiyonel silahlar hakkında bir mesleğinin olduğunu ve ayda 1 defa ABD'ye gittiğini söyledi. Bir keresinde de babasından 100.000 TL alıp borsaya yatırıp 1 trilyon kazandığını ve çalışmasına gerek kalmadığını söylemişti. Garip biridir kendisi. Ufolojiye merakı var. Evliliğe karşı olumsuz düşünceleri var. Daha önce kız arkadaşı olmuş ama şimdiye kadar hiç gerçek anlamda aşık olmamış. Samimiyeti seviyor. Küfür ve argo kullanıma sıkça başvurma potansiyeli var. Dengesiz bir kişiliği var. Sözünden dönme, döneklik yapma yatkınlığı var. Bir şeye önce küfür edip sonra desteklemeye başlama eğilimi var. Gülmeyi ve güldürmeyi seviyor. İçindeki çocuk ruhu 40 yaşına kadar hiç ölmemiş. Mantıklı olmayı ve saçmalamayı birbirine harmanlamayı çok seviyor. Neredeyse arkadaşının olmadığını söylüyor. Akrabalarıyla da iletişimi yokmuş. Annesi ve babasıyla yayınlarda nasıl konuşuyorsa o şekilde konuşuyor. Yani aynı samimiyet. Dini inancı yok. Bilimi seviyor ve evrenin kendisine tanrımsı hislerle inanıyor. Komplo teorilerine çok fazla riayet ediyor. Son olarak masturbasyonu seks yapmaya tercih ettiğini sıkça dile getirmişliği de vardır.

Son düzenleme:
Gerçek adı oğuz szaszy. Yarı macar, yarı Türk. Ne iş yaptığını kimse bilmiyor. Muhtemelen büyük oranda babası maddi destek sağlıyordur. Zamanında bir forum sitesinde insanın evrimi üzerine garip garip teorilerini yazmaktan ve biri ile tartışmaktan sınırsız ban yemişti. Garip davranışlarının hepsini bilerek yapıyor. Toplumun normlarına karşı olduğunu ve evde istediği gibi davranabileceğini hep dile getirir. Hayatın anlamını çözmüş bir ağabeydir, inancı, tanrısı evrendir. Kimseyle yayın yapmaz, sponsorluk almaz. Bunu izlemeni tavsiye ederim. Zamanında oyunlarıseviyoruz.com'u açmış ve günümüzdeki neredeyse bütün Türk yayıncı, oyuncu bunun sayesinde var olmuştur ama gel gör ki kimse bilmiyor.

Yazdıkların için teşekkür ederim ama oğuz abinin amacı ne anlamıyorum, istese bizi şu an bırakır gider. Yalnızlığı seven bunu kolayca yapmaz mı zaten?

Yazdıkların için teşekkür ederim ama oğuz abinin amacı ne anlamıyorum, istese bizi şu an bırakır gider. Yalnızlığı seven bunu kolayca yapmaz mı zaten?

Hocam ilginç bir adam işte. Belki de çok arkadaşı olmaktansa internette bu şekilde dolaylı olarak bizlerle iletişim kurmayı tercih ediyor. Sonuçta yapacağı garip davranışları ve düşüncelerini herkes hoş karşılamaz. Bizi tanımıyor etmiyor, biz de onu tanımıyoruz.

Yanlışın var hocam ya da yeni tanımışsın belliki oğuzu askerlik anılarını falan anlatıyordu genellikle hatta askerlikte fotoğrafını göstermişti izlediniz mi bilmiyorum ama anlattığım olay bayağı eski ama arkadaşın dediğini ve benim dediğimi biraz daha anlamaya çalış yalnızlığı seven bir insan asosyal takılmayı seviyor belliki fazla takılma böyle konulara zaten ileride sende insanlardan sıkılınca anlıcaksın oğuz abinin durumunu yalnızlık gibisi yok.

Biliyorum BİM'de çalışan askerlik yapan her halini gördüm biliyorum anlatıyor ama hangisi doğru sürekli bir şeyler söyleyip diğerini çürütüyor. Gördüğüm en garip kişilik olabilir. Düşündüğünüz herhangi bir hastalığı veya derdi olma olasılığı nedir?

Biliyorum BİM'de çalışan askerlik yapan her halini gördüm biliyorum anlatıyor ama hangisi doğru sürekli bir şeyler söyleyip diğerini çürütüyor. Gördüğüm en garip kişilik olabilir. Düşündüğünüz herhangi bir hastalığı veya derdi olma olasılığı nedir?

Bence tamamen normal biri ve zihinsel bir hastalığı yok, sadece canı ne isterse o anda yapıveriyor.

Twitter hesabına bakarsan bazen takipçisi ile çekildiği fotoğrafları denk geliyor. Ayrıca araba aldığı için baya dışarı çıkıyor artık. Bir ton araba yayını yaptı.

Oğuz Sasi'nin geçmişi ile ilgili çok bir şey bilmiyoruz ve çok fazla salladığı için dediği şeylere hep inanmamak lazım. Eski bir yayınında lise anılarını anlatıyordu gördüğümüz kadarı ile özel bir yanı yok. Dini görüşü deist ama bunun farkında değil uzaya inandığını söylemişti bir yayınında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
]

Yeni konular

Geri
Yukarı