Ok ve Yay Kullanması Keyifli Olan Oyunlar

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Benim gibi oyunlarda ok ve yay kullanmayı seviyorsanız ve okçuluk yapabileceğiniz oyunlar arıyorsanız birkaç tanesini listeledim.
  • Destiny 2: Artık Forsaken DLC'si olmadan da yay sahibi olabiliyorsunuz. Yay sesi ve vuruş hissi güzel. Destiny 2 çok fazla içerik sunmasına rağmen ücretsiz olmasıyla diğer oyunların bir adım önüne geçiyor.
  • Skyrim: Okçuluk denildiğinde akla gelen ilk oyunlardan biri. Açık dünya, gizlilik, RPG ve okçuluğu birleştiren en iyi oyunlardan biri.
  • Dying Light: Dying Light oyununda ateşli silah kullanmak etrafınıza daha çok zombi çekip daha fazla karmaşaya sebep oluyor. En iyi alternatif ok kullanmak, zombileri ok ile vurmak bu oyunda gerçekten keyifli.
  • Far Cry serisi: Far Cry oyunlarını sevdiğim söylenemez ama okçuluğun eğlenceli olduğu oyunların başında geldiği gerçeğini görmezden gelemem.
  • Tomb Raider: Lara Croft'un eski oyunlarda simgesi tabancaydı ancak yeni seride yerini ok ve yay aldı, çok da güzel oldu.
20191005190521_1.jpg

Crysis 3'ü denemenizi tavsiye ederim. Multiplayer istiyorsanız da Overwatch denenebilir. Hanzo oynaması keyifli bir karakter.

Geriye herhalde bir tek o kalmış :) Siz zaten baba oyunları oynamışsınız.

Crysis 3 direk ok-yay temelli çıkmıştı, tanıtımları olsun PR'ı olsun, onda da güzeldi hissiyat.

TheHunter Call of the Wild - Weapon Pack alın. Yay ile avın tadını çıkarın tavsiye ederim 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı