Okul çıkışı bana arkadan saldıran çocuğa ne yapabilirim?

rebatr

Decipat
Daha fazla  
Olay şu şekilde oldu arkadaşlar, okul çıkışı eve dönerken arkadaşlarımla yürüyordum ve bu çocuk (ağır keko) bir anda arkadan uzun saçıma (bayağı uzun) laf etti. Bende yanlış anlamamak için ilk başta buna bana mı dedin diye sordum o ise evet sana diyorum deyip bana küfür etti.

O bana küfür edince bende bana ettiğin küfürlerin aynısını iade ettim biraz tartıştık ve sonra ayrıldık normal yollarımıza gittik. 30-40 metre yürüdükten sonra arkadaşımla konuşurken bir anda koşarak kafamın tam arkasına 2 tane sert yumruk attı. Bundan dolayı tabii ki de normal bir şekilde bende sinirlendim ve bayağı bir kavga ettik. Ben ona 10-15 kere sert bir şekilde falan vurdum o bana 7-8 kere en fazla vurmuştur. Ayrıldığımızda benim burnum patlamıştı ama onun durumunu bilmiyorum çünkü arkadaşları alıp götürdü. Şimdi size ilk olarak demek isteyeceğim şudur, ben kavgacı bir insan değilim ve hayatımda en fazla 1-2 kere kavga etmişimdir.

Düzgün bir ailenin düzgün bir çocuğuyum. İkinci olarak konunun başlığına gelelim, benim yapmak istediğim şey bunun hayatını mahvetmek. Örnek olarak dava açmak, okuldan attırmak vesaire diyebiliriz, bunu nasıl yaparım? Üçüncü olarak olayı 100 kişiden fazla gördü, birden fazla tekstil kamerası olayı kayıt etti ve oradaki herkes zaten beni destekliyordu (ilk o sana saldırdı gibi) benim merak ettiğim nasıl bir dava açabilirim ve açarsam ona karşı sonuçları ne olur?

Son olarak ben çocuğu hiçbir şekilde tanımıyorum veya daha önce hayatımda hiç görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi 2 tane gidişat yolu var.
1'incisi - başka bir kişiyle eğer önceden olay yaşadıysan o olay yaşadıgın çocuk bunu kekoya demiştir ve saçının uzun olmasını bahane etmiştir.
2'incisi - çocuk böyle harbi sataşmalı kekoysa eğer çok var böyleleri kızların yanında veya kalabalık ortamda ilgi çekmek için sana laf atmıştır (böyle ezikler hep böyle kendini baba, kral,) falan sanarlar senin de karşılık vermene sinirlenip dalmıştır.

Yaşınızin 18'den küçük olduğunu düşünüyorum eğer dava açarsan bir şey olmaz uyarı alıp geçer gibi sende ona karşılık vermişsin davayla falan ugraşma sende iyi dövmüşsün dedigine göre.
Bu olayı böyle kapat eğer keko sana bulusmaya devam ederse arkadaşlarıyla falan ( genelde tek gelemezler arkasına güvenir böyleleri) gidip okul müdürüne diyebilirsin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı