Okul değiştirmek mantıklı mı?

Bir şey daha ekleyem o çocuk wp grubunun yöneticisi beni gruptan atmıştı.

Sınıf grubu falansa hocalarınıza söyleyin veya dediğim gibi hiç takmayın görmezden gelin küçükken çokça oluyor bunlar sevdiğiniz arkadaşlarınızla zaman geçirseniz yeter diğerlerini takmanıza bile pek gerek yok aslında.

7 hep böyledir. 8'de herkes kendi halinde olacağı için kal. Yani 1 sene sonra arkadaşın dışında konuştuğun en ufak tartıştığın bile olmaz.

Başlığı görünce aklıma şantaj, adam yaralama, ölüm tehdidi falan geldi.
Minik zorbalıklar her yerde var maalesef. Normalleştirmiyorum ama her yerde var.

Öğretmenlerin iyiyse ve sınıf ortamı dersi kaynatmıyorsa şükretmelisin.
Diğer sorunları mecbur çekeceksin. Okul değiştirip alışması çok zor.
Belki konularda ileri olacaklar sen geride kalacaksın. Öğretmenlerin anlatım tarzı da farklı olacaktır.

Ayrıca nakil olacağın okuldaki durum da kumar. Belki iyi olur belki kötü.
Ona göre karar verirsin.

Hocam zaten özel okula gidiyorum 30000 TL falan İstanbul'da diğer özel okular çok daha pahalı 100 bin falan ve sınıflarda 12 kişilik ama ben böyle şeylere çok takıyorum ve sinir oluyorum.

Hocam zaten özel okula gidiyorum 30000 TL falan İstanbul'da diğer özel okular çok daha pahalı 100 bin falan ve sınıflarda 12 kişilik ama ben böyle şeylere çok takıyorum ve sinir oluyorum.

Burs alabilecek düzeyde dersleriniz iyiyse illa okul değiştirmek istiyorsanız diğer okulların bursluluk sınavlarına girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı