Okul dışı öpüşmeye öğretmenler veya müdür karışabilir mi?

XeaWhitefish

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta da görmüş olduğunuz üzere benden deliler gibi hoşlanan bir kız var. Epey de bir güzel. Önceden sarılma olayı da olmuştu, sonra okulun bir itiraf sayfası var, burada birisi duyup buraya yazmış. Tüm okul öğrenmişti. Hocalar falan da biliyor. Arkadaşlar da yarın için kızla bir buluşma ayarlamıştır. Öpüştürcekler miş birbirimizi okul dışı. Ne diyorsunuz? Hocaların veya müdürün kulağına giderse kötü olur mu?

Anladım teşekkürler ama okul formasıyla olursa sıkıntı çıkar gibi gördüm bir kaç yerde?
Serbest kıyafetle daha iyi, adınız cıkmasın.
Ve mumkunse arkadaslarla yapmayin bu isi. Madem razisiniz opusmeye onerim arkadaslar soyutlanmis bicimde yapmaniz. Dedikodu tavan olur.
Arkadaşlardan soyut olarak serbest kiyafetlerle olsun.

Deli manyak mısın sen kardeşim, sen ne dediğinin farkında mısın? Normalde bu tür saçma konularda adım gözükmesin diye yazmam ama bu kadarı da yok artık ya. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Ciddi konuşacağım. Muhtemelen o arkadaşların seni ve o kızı bir oyunun içine almışlar. Farkında değilsin, sana başrol vermişler. Romantik komedi izleyip eğlenecekler. Mısır patlaklarını kapın çocuklar! Hayır, sen değil. Sen izleyici değilsin...

Geri
Yukarı