Okul İle Yazılıma Birlikte Nasıl Vakit Ayrılır?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar ben öğlen 1'de okula gidip 8'de eve gelen birisiyim ve ders çalışmaya başlayacağım. Fakat bir yandan da yazılım yani C#, Python veya C+ falan yapmak en azından bu işi bilmek gelecekte bana yararı olsun istiyorum fakat bilgisayar başında geçiriyorum hep zamanımı. Sabah 10'da kalkıyorum bilgisayarı açıyorum. 1'de uyku moduna alıyorum 8'de eve geliyorum, açıyorum. Tekrar gece 1'e kadar ve zamanımı en azından yazılımla değerlendireceğim. Nasıl bir düzende ilerlemeliyim yazılımda? Ve mesela yazılım için günde 2 saatimi ayırdım bunu okul ile nasıl birisinden eksik olmamak üzere geçireceğim? 10. sınıfım

Okula gitmeden önce yazılıma birkaç saat ayırabilirsin, okuldan sonra yorgun olursun, yemek yersin, ödev vsvs. Buna ek olarak hafta sonu daha çok yogunlaşırsın. Benim fikrim bu yönde.

10.sınıfsın yazılıma günde 30dakika ayırsan yeterli, geri kalan tüm zamanını YKS için ayır ve kazanabileceğin en iyi yeri kazanmaya çalış.

10.sınıfsın yazılıma günde 30dakika ayırsan yeterli, geri kalan tüm zamanını YKS için ayır ve kazanabileceğin en iyi yeri kazanmaya çalış.

Kardeşim haksızsın 30 dk ile bir şey öğrenemez günlük 1-2 saat ayırsın ödevini yapsın testini çözsün kendisine zaten zaman kalıyor ister dinlenir isterse o zamanda yazılım öğrenir.

Kardeşim haksızsın 30 dk ile bir şey öğrenemez günlük 1-2 saat ayırsın ödevini yapsın testini çözsün kendisine zaten zaman kalıyor ister dinlenir isterse o zamanda yazılım öğrenir.

Önceliği YKS olmalı, üniversitede bol bol zaman oluyor zaten. Üniversiteye geçince günde 1-2 saat arası çalışır. Ayrıca bir acelesi yok neden 1-2 saat ayırsın ki daha 10.sınıf birisi 30 dakika ayırsa üniversite 1.sınıfa kadar çok şey öğrenmiş olur zaten.

Geri
Yukarı