Okul internetinde CS 1.6 oynama

meka65

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar herkese.
Bilgisayar bölümünde okuyorum.
Bilirsiniz bilgisayarlar var sıkılıyoruz bir şeyler yapmak istiyoruz arkadaslarla.
CS 1.6 aklımıza geldi ağ ve paylasım merkesızınde ağ kurma yerine baktık orada öyle bir şey yok.
Hamachi kurmayı denedik setup'u açtıgımızda bilgisayarın admin şifresini istiyor bunları ögretmenler biliyor. Biz bilmiyoruz bu yuzden kuramadık.
CS 1.6'yı indirdik ama oldu.
CS dedicated server'den server kuruyoruz ama server'e katılamıyorlar.
Lütfen yardım ederseniz minnettar oluruz sınıfça.
Bilgisi olan varsa lütfen yoruma yazsın.
Kolay gelsin yeniden iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar herkese.
Bilgisayar bölümünde okuyorum.
Bilirsiniz bilgisayarlar var sıkılıyoruz bir şeyler yapmak istiyoruz arkadaslarla.
CS 1.6 aklımıza geldi ağ ve paylasım merkesızınde ağ kurma yerine baktık orada öyle bir şey yok.
Hamachi kurmayı denedik setup'u açtıgımızda bilgisayarın admin şifresini istiyor bunları ögretmenler biliyor. Biz bilmiyoruz bu yuzden kuramadık.
CS 1.6'yı indirdik ama oldu.
CS dedicated server'den server kuruyoruz ama server'e katılamıyorlar.
Lütfen yardım ederseniz minnettar oluruz sınıfça.
Bilgisi olan varsa lütfen yoruma yazsın.
Kolay gelsin yeniden iyi forumlar.
Kardeş ilk önce denetim masası<kullanıcı hesapları ve aile koruması<kullanıcı hesapları<kullanıcı hesap denetimi ayarlarını değiştire tıkla.
Orada çubuğu en alta indir.
Sonra Bilgisayara hotspot shield yada hideman indir ve aç.
sorun çözülmüşse beğenmeyi unutma.:D

Kardeş ilk önce denetim masası<kullanıcı hesapları ve aile koruması<kullanıcı hesapları<kullanıcı hesap denetimi ayarlarını değiştire tıkla.
Orada çubuğu en alta indir.
Sonra Bilgisayara hotspot shield yada hideman indir ve aç.
sorun çözülmüşse beğenmeyi unutma.:D
Bilgisayar dersim yarına dediğini deneyecegim olursa bildireceğim fakat admin şifresi ister yine bence .
Deneyecegim yorumun icin saol:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı