Okul internetine bağlanma

Zekabdul

Centipat
Daha fazla  
Benim arkadaşım okulun internetine bağlı ve kullanabiliyor. Bugün paylaşmak istediğinde QR kod paylaşımı yoktu. Arkadaşım telefonundan bağlanabildiği için arkadaşımın telefonundan şifreyi görmek için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arkadaşım okulun internetine bağlı ve kullanabiliyor. Bugün paylaşmak istediğinde QR kod paylaşımı yoktu. Arkadaşım telefonundan bağlanabildiği için arkadaşımın telefonundan şifreyi görmek için ne yapabilirim?

Okul internetinde şifre olmuyor diye biliyorum hocam. Bağlandığınızda EBA'dan hesabınıza girdiğinizde internetinizi kullanabiliyorsunuz. Instagram vs. için VPN kullanmanız lazım.

f@tih şifresi genelde aynı oluyor internette yaygın bir araştır derim yasaktır belki söylemem
Düzenleme: Tabi devlet okulu ise bu geçerli.

Arkadaşın girdiği şifreyi hatırlamalı. QR paylaşımı Fatih sisteminde çalışmıyor.

Okullarda devlet için konuşuyorum "f@tih" olur genelde adı ona bağlanın Instagram için VPN gerek.

Eğer telefon iOS cihazı ise ayarlar sekmesinden bağlandığı Wi-Fi'ya girip parola kısmına basıp telefon parolasını girdikten sonra şifreyi görebilirsiniz iyi günler.

Okul interneti "F@tih" projesi kapsamındaysa internet üzerinden şifrelere ulaşabilirsin. Bağlandıktan sonra herhangi bir VPN ile Almanya veya çevre ülkere bağlanarakda her siteye istediğin gibi girebilirsin.

• Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
  • Şifre: Fatih.1234
  • Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
  • Şifre: 34i3s0t00
  • Şifre: verdijm@n1453
  • Şifre: f1@2t34ih5
  • Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
  • Şifre: F@M2015i#Eb23TC
  • Şifre : !Fatih.12-34
  • Şifre : @U)eeAC&J8?p3#
  • Şifre : Fa!u9PA}7’+zBS96
  • Şifre : ,Gu5%P5&?4#P~w
Genellikle
  • !1qaz2WSX3edc4RFV%56 olur.

• Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
  • Şifre: Fatih.1234
  • Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
  • Şifre: 34i3s0t00
  • Şifre: verdijm@n1453
  • Şifre: f1@2t34ih5
  • Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
  • Şifre: F@M2015i#Eb23TC
  • Şifre : !Fatih.12-34
  • Şifre : Fa!u9PA}7’+zBS96
  • Şifre : ,Gu5%P5&?4#P~w
bunları dene bi kardeşim

!1qaz2WSX3edc4RFV%56
Genelde sifre budur ortaokuldan beri ezberimde 5.sınıfta tabletlerle dyned yaparken ezberlemistim (11.sınıfım)

Yeni konular

Geri
Yukarı