Okul internetiyle Valorant oynamak

Kozordax

Decapat
Daha fazla  
Kıbrıstayım üniversite için geldim. Bulunduğum yurda okul internet sağlamakta ama Valorant League of Legends (hemen hemen bütün Online oyunlar) erişim sağlatmıyor bunun için uygun fiyatli bir VPN araştırdım. Kaspersky aldım indirdim fakat hala giremiyordum ondan dolayı üyeliğimi iptal edip sildim. Biraz araştırma yaptığımda goodbyedpi diye bir şeyle karşılaştım ama güvenilirliğine ve nasıl işlediğini bilmediğim için hiçbir işe kalkışamadım.
Asıl sorum şu Valorant gibi bir oyunu pingsiz bir şekilde internet blokesini kaldirabileceğim bir yöntem var mıdır veya ucuz yollu bir VPN.

Kıbrıstayım üniversite için geldim. Bulunduğum yurda okul internet sağlamakta ama Valorant League of Legends (hemen hemen bütün Online oyunlar) erişim sağlatmıyor bunun için uygun fiyatli bir VPN araştırdım. Kaspersky aldım indirdim fakat hala giremiyordum ondan dolayı üyeliğimi iptal edip sildim. Biraz araştırma yaptığımda goodbyedpi diye bir şeyle karşılaştım ama güvenilirliğine ve nasıl işlediğini bilmediğim için hiçbir işe kalkışamadım.
Asıl sorum şu Valorant gibi bir oyunu pingsiz bir şekilde internet blokesini kaldirabileceğim bir yöntem var mıdır veya ucuz yollu bir VPN.

İstediğin kadar indir pingten oynayamazsin zaten.

Paralı VPN'ler var ancak pingi aşırı takıyorsan çok iyi olmayabilir senin için.

Kanka oyuna o kadar kötü internetle girilir mi?

Kanka oyuna o kadar kötü internetle girilir mi?
microsoft storedan x vpn indirdim ama sürekli kopma yaşıyordum onun dışıında stabil 30-40 ping sağlıyordu bana hız anlamında hiçbir sorunum yok sadece erişim sağlayamıyorum. Okul interneti dediğime bakma yurtlara gelen internetten bahsediyorum.

Hocam bunun sonunda yapsan bile 100 üzeri pinge hazır et kendini oda en az.
Okulun interneti hız anlamında gayet iyi tek sorunum erişim sağlayamamak

Paralı VPN'ler var ancak pingi aşırı takıyorsan çok iyi olmayabilir senin için.
kaspersky denedim yinede hiçbir online oyuna erişim sağlatmadı

Hocam hiçbir sorun olmasa VPN bile gerek olmasa Kıbrıs'ta sunucu olmadığından en yakın sunucu neresi bilmiyorum Türkiye'ye bağlansan bile pingin yüksek olur Türkiye'de bile 70 - 80 ms ile oynayan var sen hem okulda bir sürü insanın internet sömürdüğü bir yerde belki de VPN kullanarak oyuna gireceksin minimum 300 ms yazdım size.

Hocam hiçbir sorun olmasa VPN bile gerek olmasa Kıbrıs'ta sunucu olmadığından en yakın sunucu neresi bilmiyorum Türkiye'ye bağlansan bile pingin yüksek olur Türkiye'de bile 70 - 80 ms ile oynayan var sen hem okulda bir sürü insanın internet sömürdüğü bir yerde belki de VPN kullanarak oyuna gireceksin minimum 300 ms yazdım size.
Microsoft store üzerinden x vpn kurdum öncesinden stabil 30-40 ms aldırdı bana ama sonrasında kopmalar yaşatmaya başladı ondan dolayı x vpn den de üyeliğimi iptal ettirdim dediğim gibi hız açısından bi problemim yok sadece iyi bi vpn veya şu blokajı kaldırabileceğim bir yöntem varmı onu merak ediyorum.

Sistem yöneticisi bir şekilde engelleyebilir tekrar, hem verdiğin paraya yazık olur hem de yukarıda arkadaşların dediği gibi pingden oynayamazsın.
hiç bir çözümü yok mu yani bunun.

30 - 40 ms tamam iyi olabilir ama hangi VPN sunucusuna bağlandın hocam? Amerika mı Hollanda mı? Bağlanılan mesafeye görede değişir bu ms. VPN blokajı kaldırır mı emin değilim aslında.

Geri
Yukarı