Çözüldü Okul iş ve günlük kullanım için uzun ömürlü laptop tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda HIZARCI

Centipat
Herkese iyi günler acil Online eğitim ve günlük işler için uzun ömürlü kolay taşınabilir uzun ömürlü 6500₺ bandında bir laptop tavsiyesinde bulunursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
Vatan'da bugün bunu önerdiler

Son düzenleme:
1. Vatan'dan almanızı pek önermem.
2. O laptopta pek oyun oynayamazsınız.
Bütçenizi biraz arttırıp bunu alırsanız çok daha iyi olur:
Arttıramaz iseniz:

Ultrabook'lar sanırım tam senin istediğin gibiydi ama fiyatlarını hatırlamıyorum. Şimdi karşı çıkanlar olur ama bence şöyle bir şey oldu. Apple' ın fahiş fiyatları sonrasında diğer markalar bu durumu görüp ona göre ultrabook'lar üretti. Örneğin Huawei, Apple' a rakip bir firma olmaya çalışırken bir anda tasarım olarak Apple'a çok benzemeye başladı benim gözümde. Bunu sadece kutuya bakarak anladım XD bu yorumu çok dikkate alma. Günlük kullanım dediğin çok kötü bir pc bile günü çıkarabiliyor sanırım. Okul dediğin ne için onu ben anlamadım. Mesela mühendisim dersen mühendislik uygulamaları genelde bilgisayar kaynaklarını sömürür. Ama sadece online eğitimde video izlemekse sadece oyun oynamak için bir bilgisayara yönelebilirsin. Şöyle düşünmek lazım bence oyun oynatan bir cihaz diğer işlerde zorlanmaz.

Herkese iyi günler acil Online eğitim ve günlük işler için uzun ömürlü kolay taşınabilir uzun ömürlü arada oyunlar oynayabilecegim 6500₺ bandında ve aşağısında bir laptop tavsiyesinde bulunursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
Vatan'da bugün bunu önerdiler
Ben günlük kullanım için bunu öneririm. Güç tüketimi ve pil ömrü olarak gayet iyi. Vega 8 de arada oyun oynama ihtiyacını karşılayacaktır.

Onlarla pek oyun oynayamaz.
Belirtilen bütçeyle bütün özellikler bir arada olmuyor hocam. Eğer dışarda kullanılacaksa Ultrabook alınması iyi olur. Gaming modeller hem büyük ve ağır hem de şarjı kısa gidiyor. Ama her tür oyun oynanır.
Ultrabook'lar ise taşınması kolay, şarjı uzun giden, ısınması az cihazlar. Bunlarda da oyun pek olmaz.
İstenen özellikler için öncelik belirtilirse daha iyi olur.

Belirtilen bütçeyle bütün özellikler bir arada olmuyor hocam. Eğer dışarda kullanılacaksa Ultrabook alınması iyi olur. Gaming modeller hem büyük ve ağır hem de şarjı kısa gidiyor. Ama her tür oyun oynanır.
Ultrabook'lar ise taşınması kolay, şarjı uzun giden, ısınması az cihazlar. Bunlarda da oyun pek olmaz.
İstenen özellikler için öncelik belirtilirse daha iyi olur.

Cevabınız için öncellikle teşekkür ederim oyun oynamayacagim Online egitimde uzmeyecek uzun şarj süresi olan yeni teknolojilere uygun 6500-7000 ₺ civarında olursa iyi olur

Cevabınız için öncellikle teşekkür ederim oyun oynamayacagim Online egitimde uzmeyecek uzun şarj süresi olan yeni teknolojilere uygun 6500-7000 ₺ civarında olursa iyi olur
Rica ederim, şu model de dikkatimi çekti. Bu da gayet iyi özellikleri ve indirime girmiş ve mağaza da Hepsiburada'nın kendisi:

Onlarla pek oyun oynayamaz.
Oyunu sadece biraz daha güçlü bir ekran kartı olsun diye söyledim oyun oynamayacagim :D online eğitim ve günlük kullanım ünv kullanacagim bir laptop uzun ömürlü günlük işleri yapacak online egitimde sıkıntı olmayan ultrabook tarzı bir laptop CEVAP VERDİGİN İÇİN COK TEŞEKKÜRLER

Yeni konular

Geri
Yukarı