Okul kulübüne katılmazsak ne olur?

Bugün spor kulübü toplantısı vardı, bende o kulüpteydim. 1. dönem de çağırmışlardı, ben gittim ama görev almamıştım. Yoklama da almışlardı.
Ama bugün dersim toplantıdan daha erken bittiği için toplantıya katılmadan gittim. Zorunlu diyorlardı ama geçen dönem 30 kişiden 22'si yoktu, 8 kişi falandık. Yoklama almışlardı. Genelde proje veriyorlar, yap getir diyorlar.

Bugün katılmak istemedim, sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde pek umurlarında olmaz ama sizin kulüp değişikmiş. Gönüllülük esasına bağlı işler bunlar yoklama aldım, kesin katılın mevzuları aşırı derecede saçma.

Son düzenleme:
Bizde de ilkokuldan beri vardı bu kulüp muhabbeti. Önümüze koyuyorlardı, seçiyorduk. Ondan sonra sonraki seneye kadar. Bahsi geçmiyordu. Sonraki sene tekrar seçiyorduk, o şekil bir döngü yani. Hep merak ederdim ulan bu kulüpler ne iş diye. Memleketteki eğitim sistemi komedi filmi gibi.

Normalde pek umurlarında olmaz ama sizin kulüp değişikmiş. Gönüllülük esasına bağlı işler bunlar yoklama aldım, kesin katılın mevzuları aşırı derecede saçma.
Hocam 10 tane kulüp var okulda herkes 1 tane seçmek zorunda. Ve her klüpten toplantı oluyor ogrencilerden bazısına proje veriyorlar kartona şunları yap pazartesi getir vs.

Geri
Yukarı