Okul nasıl bırakılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
11 yaş Roblox oyuncusu itemi. 25 yaşında biri şu cümleyi kurmaz. Üniversite mezunlarının bile iş bulamadığı aklında bulunsun, hayal dünyanda başarılar sana.

Ülkemiz maalesef böyle bunlar yüzünden hocam.

Bir de Burger King'de çalışmak bile benim için iyi.
Madalyonun diğer yüzüne bakalım, ağır mesai saatleri yapacaksın ve yorgunluktan oyuna zamanın kalmayacak. İstediğin oyunu alamayacaksın, bilgisayar alamayacaksın çünkü asgari ücretten temel ihtiyaçları çıkarınca elinde en fazla 200 TL kalacak.

Vazgeçme 7/24 oyna.
Aynen.
Madalyonun diğer yüzüne bakalım, ağır mesai saatleri yapacaksın ve yorgunluktan oyuna zamanın kalmayacak. İstediğin oyunu alamayacaksın, bilgisayar alamayacaksın çünkü asgari ücretten temel ihtiyaçları çıkarınca elinde en fazla 200 TL kalacak.

Ben anne ve babamın evinde kalacağım.

Yaklaşık 1 ay önce Bilgisayar Mühendisliği öğrenim hayatıma son verdim. Şu an çalışıyorum. Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Burgercilerde çalışırsan RX 580'le kalırsın haberin olsun. Oyun oynamayı bırakmak istemiyorsan adam akıllı çalışta hem oyun oynayacak zamanın olsun hem de 3000 bilmem kaç alacak paran.

Konu troll ama yine de böyle düşünen varsa diye yazdım.

Yaklaşık 1 ay önce bilgisayar mühendisliği öğrenim hayatıma son verdim. Şu an çalışıyorum. Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Oh zenginsindir sen şimdi.
Burgercilerde çalışırsan RX 580'le kalırsın haberin olsun. Oyun oynamayı bırakmak istemiyorsan adamakıllı çalışta hem oyun oynayacak zamanın olsun hem de 3000 bilmem kaç alacak paran.

Sorun değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı