Okul ne zaman açılacak?

Her gün açılmasa bile 1 hafta süreyle çokça görülüyor, iyi ki "göz ardı et." Diye bir seçenek var, ama bu konularında sonu gelmiyor.

Bak acılma durumunda nereden baksan 20 m ye yakın kişi dışarı cıkacak bu tehlike göze alınamaz
Cok düşük bir rakama gelirse yavaş yavaş acarlar.
Ben açılmasını istiyorum 8. sınıfım benim için önemli bir yıl. Bir de arkadaşlarımı özledim :D.

Hocam yeme bizi.
Biz 3 ay yaz tatili yapıp ilk saat okula söven milletiz
En gec ilk mat dersinde okula seöven kapanmasını istersin.

Bak açılma durumunda nereden baksan 20 milyon insna yakın kişi dışarı çıkacak bu tehlike göze alınamaz.
Çok düşük bir rakama gelirse, yavaş yavaş acarlar.

Hocam yeme bizi.
Biz 3 ay yaz tatili yapıp ilk saat okula, söven milletiz
En geç ilk mat dersinde okula söven, kapanmasını istersin.
İlk bu tür konuların açılmasını baz alarak söyledim okulların açılmayacağı belli, siz ise okumadan geçip millete laf yetiştirme derdinde olduğunuz için, direk baştan savma şekilde cevap yazmışsınız.

Bir de arkadaş geleceğini düşünüyor olabilir, LGS diye bir gerçeği var şuan arkadaşın, tabi siz belirttiğiniz okula söven tiplerdensiniz büyük ihtimal, çünkü her mesajını alıntıladığım da, ceza yememek için düzeltiyorum, herkes sizin düşündüğünüz millet değil yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak acılma durumunda nereden baksan 20 m ye yakın kişi dışarı cıkacak bu tehlike göze alınamaz
Cok düşük bir rakama gelirse yavaş yavaş acarlar.

Hocam yeme bizi.
Biz 3 ay yaz tatili yapıp ilk saat okula söven milletiz
En gec ilk mat dersinde okula seöven kapanmasını istersin.
Bende okulu sevmiyorum, ama bu yıl benim için çok önemli. @Silinen üye in dediği gibi, geleceğimi düşünüyorum.

Bu sezonu unutun. Olabildiğince az zararla atlatmaya çalışın. Üniversite sınavlarına hazırlananlara gerçekten üzülüyorum.

Bu sezonu unutun. Olabildiğince az zararla atlatmaya çalışın. Üniversite sınavlarına hazırlananlara gerçekten üzülüyorum.
Ben de üniversite son sınıflara üzülüyorum. Okulumuz kötü bir şekilde bittiği için. Benim olayım biraz duygusal tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı