Okul ve oyun için laptop önerisi

EnesDemir06

Centipat
Daha fazla  
Bu sene hukuk fakültesine başlayacağım hem oyun oynayıp hem de ders notu alacağım bir laptop almak istiyorum. Hangi laptopları önerirsiniz? Bu vergi indirimi olayları falan yürürlüğe girdimi ya da girerse ne zaman girecek kanunu sizce beklemeli miyim?

Bu sene hukuk fakültesine başlayacağım hem oyun oynayıp hem de ders notu alacağım bir laptop almak istiyorum. Hangi laptopları önerirsiniz? Bu vergi indirimi olayları falan yürürlüğe girdimi ya da girerse ne zaman girecek kanunu sizce beklemeli miyim?

Bence bekleme fiyatlar sürekli artıyor ve indirime girecek cihazlar kötü markalar olacak

Bütçeniz nedir ve oyun performansı nasıl olmalı sizin için?
25-35k arası taksitli bir PC olmalı Rdr 2 aldım ama oynamak nasip olmadı performans ona göre

Bence bekleme fiyatlar sürekli artıyor ve indirime girecek cihazlar kötü markalar olacak.

Monster falan alınmaz değil mi ya da MSI'ın Türkiye'de üretilen ürünleri falan yok mudur?

İ

Bütçeniz nedir ve oyun performansı nasıl olmalı sizin için?

Önerileriniz var mı?

Son düzenleme:
Önerileriniz var mı?
Şuanda bakamıyorum hocam laptoplara ama önerilerimi size atacağım. Monsterde ise abra serisi alınmaz diye biliyorum tulparın çok bir kötülüğünü duymadım ama şahsen tercih etmem. Eğerki vergi affından faydalanmak istiyorsanız casper/monster tarzı bir pc almanız gerekecek. Ve bence bunu beklemek biraz saçma. Onun yerine acerin asusun güzel pclerini alabilirsiniz.

Şu anda bakamıyorum hocam laptoplara ama önerilerimi size atacağım. Monster'de ise Abra serisi alınmaz diye biliyorum Tulpar'ın çok bir kötülüğünü duymadım ama şahsen tercih etmem. Eğer ki vergi affından faydalanmak istiyorsanız casper/monster tarzı bir PC almanız gerekecek. Ve bence bunu beklemek biraz saçma. Onun yerine Acer'in ASUS'un güzel pclerini alabilirsiniz.

Hocam o zamanacer ve ASUS önerilerinizi bekliyorum.

Geri
Yukarı