Okul veli izin dilekçesi için para istiyor

WronzG

Hectopat
12. sınıfım, son aylar diye devamsızlığımı kullanmaya başladım. Özürsüz devamsızlığı özürlüye çevirmek için dilekçe veriliyor. Okul mesaj atmış "Veliniz dilekçeyi verirken okul aile birliğine 100 TL destekte bulunmasını rica ederiz." yazmışlar. Nereye şikayet edilebilir? Para vermesek reddetme şansları var mı?

12. sınıfım, son aylar diye devamsızlığımı kullanmaya başladım. Özürsüz devamsızlığı özürlüye çevirmek için dilekçe veriliyor. Okul mesaj atmış "veliniz dilekçeyi verirken okul aile birliğine 100 TL destekte bulunmasını rica ederiz." yazmışlar. Nereye şikayet edilebilir? Para vermesek reddetme şansları var mı?

Eğer dilekçeyi reddelerse şikayet edebilirsiniz.

12. sınıfım, son aylar diye devamsızlığımı kullanmaya başladım. Özürsüz devamsızlığı özürlüye çevirmek için dilekçe veriliyor. Okul mesaj atmış "veliniz dilekçeyi verirken okul aile birliğine 100 TL destekte bulunmasını rica ederiz." yazmışlar. Nereye şikayet edilebilir? Para vermesek reddetme şansları var mı?

Rica ediyorlar zorunluluk gibi bir durum olmaz bizim okulda istiyor ara sıra, okulun aidatını verdiniz mi?

100 TL destekte bulunmasını rica ederiz." yazmışlar. Nereye şikayet edilebilir? Para vermesek reddetme şansları var mı?

Benden istediler vermedim. Para istiyorlar LGS içinde aynı şeyi yapmışlardı zamanında. Onun sizi değil sizin onu sikayet şansınız var. Redddedebilir ama o keyfine kalmis.

Geri
Yukarı