Okula 15 dakika önce gitmeme rağmen içeri giremedim

8bitlikadadam

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı, Grafik ve Web Tasarımcı, UI Artist, Tır şoförü 😀
Sınava giriş belgesinde aynen şöyle yazıyor: "dikkat: Saat 10.00'dan önce sınav binasına giriş yapınız. Bu saatten sonra sınav binasına giriş yapılamayacaktır.

Bu belgeyi sınava girerken yanınızda bulundurunuz ve sınav başlamadan önce salon görevlilerine teslim ediniz". Ben okula 15 dakika önce gittim ama kapıları kapatmışlardı ve muhatap olacak kimseyi bulamadım. Buna ilişkin itiraz etme hakkım var mı bilmiyorum ama 1 senem çöp oldu gitti. Ha! Hayatımda bir şey değişti mi? Kesinlikle hayır ama ne gerek var. Allah bin belasını versin.

Sınava giriş belgesinde aynen şöyle yazıyor: "dikkat: Saat 10.00'dan önce sınav binasına giriş yapınız. Bu saatten sonra sınav binasına giriş yapılamayacaktır.

Bu belgeyi sınava girerken yanınızda bulundurunuz ve sınav başlamadan önce salon görevlilerine teslim ediniz". Ben okula 15 dakika önce gittim ama kapıları kapatmışlardı ve muhatap olacak kimseyi bulamadım. Buna ilişkin itiraz etme hakkım var mı bilmiyorum ama 1 senem çöp oldu gitti. Ha! Hayatımda bir şey değişti mi? Kesinlikle hayır ama ne gerek var. Allah bin belasını versin.
10 olmadan önce değil mi? Şu an 10 46 da.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Suçu görevlilere atmak yerine kendine sorsan? Bende geçen sene sınava giriceğim saatten 1.5 saat önce sınav alanına gitmiştim. Sınav 10:15'de başlıyor. 9:45 itibari ile içeri alıyorlar. 10'da kapılar kapanıyor. Geçmiş olsun.

10 olmadan önce değil mi? Şu an 10 46 da.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
10'dan önce gittim zaten.

Her sene aynı olay oluyor ben sınava gireceğim sene 3 saat önce sınav yerine gitmiştim ne oldu da bu kadar geç gittin anlamıyorum. Sınavın saati de olacağın yer de belli, saatler öncesinden gidip beklesen ne kaybedersin?
Tamam da kimse bana yarım saat önce gireceksin demedi. Kağıtta da yazmıyordu. Ben mi haklıyım ÖSYM mi? Teknik olarak 10'dan önce girebilmem lazımdı.

Suçu görevlilere atmak yerine kendine sorsan? Bende geçen sene sınava giriceğim saatten 1.5 saat önce sınav alanına gitmiştim. Sınav 10:15'de başlıyor. 9:45 itibari ile içeri alıyorlar. 10'da kapılar kapanıyor. Geçmiş olsun.
Kendime sormama gerek yok çünkü haklıyım. Ayrıca ben zaten saat 10'dan önce yani 09:45'de oradaydım. Kapıları kapatmışlardı ve muhatap olacak kimse yoktu.

Her sene aynı olay oluyor ben sınava gireceğim sene 3 saat önce sınav yerine gitmiştim ne oldu da bu kadar geç gittin anlamıyorum. Sınavın saati de olacağın yer de belli, saatler öncesinden gidip beklesen ne kaybedersin?

Ben de akşamdan gidip çadır kurmayı düşünüyorum. Nasıl fikir?

İnsanlar okuduğunu anlamıyor. Adam zaten 9:45'de vardığını söylüyor okula. Halen "yok daha erken gitseydin" falan diyenler var, şaka mısınız? Daha erken nasıl gidebilir adam? Eğer dediklerin doğruysa mutlaka başvur bir yerlere, böyle saçmalık olmaz ama yanlış anlama ancak sana inanmıyorum. 6 kere girdim bu sınava, zamanında saniyeler kala bile yetiştiğim oldu ancak her zaman orada insanlar bekliyor. En kötü kapıya vurup çağırman gerekirdi. Okulun önü insan dolu oluyor zaten, herkes sana yardımcı olmaya çalışır. Çoğu insan 09:50-09:55 gibi içeri girmeye başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlar okuduğunu anlamıyor. Adam zaten 9:45'te vardığını söylüyor okula. Halen "yok daha erken gitseydin" falan diyenler var, şaka mısınız? Daha erken nasıl gidebilir adam. Eğer dediklerin doğruysa mutlaka başvur bir yerlere, böyle saçmalık olmaz ama yanlış anlama ancak sana inanmıyorum. 6 kere girdim bu sınava, zamanında saniyeler kala bile yetiştiğim oldu ancak her zaman orada insanlar bekliyor. En kötü kapıya vurup çağırman gerekirdi. Okulun önü insan dolu oluyor zaten, herkes sana yardımcı olmaya çalışır. Çoğu insan 09:50-09:55 gibi içeri girmeye başlıyor zaten.

6 kere mi cidden?

Yeni konular

Geri
Yukarı