Okula dilekçe verilirse devamsızlık silinir mi?

LynxC

Hectopat
5.5 gün devamsızlığım var. Bugün okula gitmedim. yarın dilekçe versem bugün yapılan devamsızlığı özürlüye aktarırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Devamsızlık silinmiyor özürsüz olan özürlüye geçiyor. Veline yazdırabilirsin ailevi sebeplerden dolayı gelemedi izinli sayılmasını arz ederim diye yapılır.(tabii ki daha resmi şekilde yazın Google'da örnekleri mevcut)

Bilmeyen hocamlar için söylüyorum, tamamen sildirme gibisinden bir sistem yok. Ancak özürsüz devamsızlıkları özürlü devamsızlığa geçirebiliyorsunuz, toplam 30 gün devamsızlığı olan kişi ise kalıyor.
5.5 gün devamsızlığım var. Bugün okula gitmedim. yarın dilekçe versem bugün yapılan devamsızlığı özürlüye aktarırlar mı?
Hocam sizin durumunuzda ise ne kadar erken giderseniz o kadar iyi, okulun nasıl bir şey yapacağını bilmiyorum ancak ailenizin görüşmesi durumunda devamsızlığı aktarırlar. Şahsen benim okulumda öğrencinin devamsızlık yaptığı hafta içinde ailesinden birinin giderek haber vermesi ile devamsızlık özürlüye aktarılıyor, ancak okuduğunuz okulun sistemini bilemiyorum.

Geri
Yukarı