Okula gidilmeyen gün sınav olmuş

bbnoS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cuma günü sözlü varmış ve ben gitmedim zaten tatil olacak diye hocada sınav gibi yapıyor ve bunu söylemişti ama gitmemiştim ve raporum da yok.

Şimdi sizce ben ne yapmaliyim? Hoca raporunuz olsun diyor rapor yok sizce ne yapmalıyım? G alırım eğer girmesem ve önemli.

Arkadaşlar cuma günü sözlü varmış ve ben gitmedim zaten tatil olacak diye hocada sınav gibi yapıyor ve bunu söylemişti ama gitmemiştim ve raporum da yok.

Şimdi sizce ben ne yapmaliyim? Hoca raporunuz olsun diyor rapor yok sizce ne yapmalıyım? G alırım eğer girmesem ve önemli.

Rapor almaya çalış olmazsada anlat durumu belki yapar.

Geçmiş olsun çok fazlasiyla bu tür durumlarla karşılaştım o gün içerisinde rapor alman lazım alamazsan hocanin vicdanina kalmış sağlam bahane lazım sana

Tanıdık doktor vesaire varsa zar zor belki geçmiş güne rapor alabilirsin benim almışlığım var ama onun dışında yapabileceğin bişey yok yüksek ihtimal.

Yapar bence tekrardan, durumunuzu belirtin düzgün bir dille.

Iste şöyle durum dediğim ağır bir şey değil sadece biraz boğazım ve başım ağrıdı zaten o gün sadece 3 ders yapılmış (oda ders islenmiyor bos) 3. ders sınav yapılıp evlere yollanmis.

Geri
Yukarı