Okula gitmeden sınavlara nasıl çalışılır?

467597

Hectopat
Selam arkadaşlar, corona olduğumdan dolayı okula gidemiyorum. 11. sınıf öğrencisiyim ve sınıfımda her gün bana notları atabilecek biri yok maalesef ki. Sınavlarda yaklaştıkça yaklaşıyor çoğu konudan geriyim, sınavlara nasıl çalışacağım ne yapabilirim bu tarz bir durumda? Bilgisi ya da önerebileceği bir şeyi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Selam arkadaşlar, corona olduğumdan dolayı okula gidemiyorum. 11. sınıf öğrencisiyim ve sınıfımda her gün bana notları atabilecek biri yok maalesef ki. Sınavlarda yaklaştıkça yaklaşıyor çoğu konudan geriyim, sınavlara nasıl çalışacağım ne yapabilirim bu tarz bir durumda? Bilgisi ya da önerebileceği bir şeyi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
Öncelikle ders notları, hocanın önemli dediği yerler gerekiyor kesinlikle bulmaya çalışın birde konu anlatımı dinleyip test çözün sanırım başka yapabilecek bir şey yok.

İşlediğiniz konuların konu ismini arkadaşlarından veya öğretmenlerinden isteyip Youtube'dan video izleyip notunu alarak çalışabilirsin ki bu gayet güzel bir çalışma yöntemidir kendimden biliyorum.

Hocanın anlattığı konuları ve yazdırdıklarını arkadaşlarından alarak evde çalışabilirsin geçmiş olsun bu arada.

YouTube gibi bir kaynak değerlendirilebilir. Tabii ki hocanın tutturduğu notlar önemli, sınavda büyük ihtimalle de oralardan çıkar ama bazı durumlarda yapacak bir şey olmuyor. Hiç çalışmamaktan daha iyidir her zaman için.

Yeni konular

Geri
Yukarı