Okulda akıllı tahtaya oyun yüklemek ceza sebebi mi?

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar akıllı tahtaya bugün bir şekilde Microsoft Store'yi açıp Minecraft Bedrock yükledik ve teneffüste bir de boş derste hep oynadık dokunmatikle. Sizce bu bir suç mu, silmeli miyiz, müdür fark ederse müdür ne yapar :D

Arkadaşlar akıllı tahtaya bugün bir şekilde Microsoft Store'yi açıp Minecraft Bedrock yükledik ve teneffüste bir de boş derste hep oynadık dokunmatikle. Sizce bu bir suç mu, silmeli miyiz, müdür fark ederse müdür ne yapar :D
Tahtaya birşey olursa parasını sizden alırlar olmazsa müdürünün insafına kalmış disiplinde yiyebilirsin yada oda sizle oynayabilir insan farkı:)

Bence silmelisin dostum boşuna başın ağrımasın bu arada nasıl kavga etmeden oynuyorsunuz bizim sınıfada öğretmek gerek:)

Tahtaya bir şey olursa parasını sizden alırlar olmazsa müdürünün insafına kalmış disiplinde yiyebilirsin ya da oda sizle oynayabilir insan farkı:)

Müdür iyi birisi müdürün fark edeceğini sanmıyorum matematikçiden korkuyorum açıkçası :D

Müdür değil de sınıfta ispiyoncu bir eleman varsa yanarsınız.

Sınıfımız da hiç kimse birbirine ihanet etmemiştir neredeyse. Hep birlikte takılıyoruz.

Tahtada ne yapıldığını veya ne açıldığını görebiliyorlar diye biliyorum. Tabii benim dediğim Pardus için geçerli.

Tahtada ne yapıldığını veya ne açıldığını görebiliyorlar diye biliyorum. Tabii benim dediğim Pardus için geçerli.

Yok ya bunlar hep bizi bu tür şeylerden uzak tutmak için uydurdukları yalan göremezler hiçbir şekilde en fazla IP adresinden kontrol edebilirler Fatih'e bağlı ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı