Okulda arkadaşım kulağıma uçlu kalem soktu

569992

Decipat
Arkadaşlar, bir gün benim zekası geri olan bir arkadaşım şaka olsun diye arkamdan almış ucu kulagima soktu. O an nasıl canım yandı neredeyse ağlayacaktım. O gündür kulağımda çınlamalar oluyor. Sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bir gün benim zekası geri olan bir arkadaşım şaka olsun diye arkamdan almış ucu kulagima soktu. O an nasıl canım yandı neredeyse ağlayacaktım. O gündür kulağımda çınlamalar oluyor. Sorun olur mu?

Git doktora sağır olursun, Allah korusun!

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kulağınızda çınlama varsa bir doktora görünmekte fayda var gibi.

Sağırlığa yakınsın tahatlı köye bir tık uzak kulak kulak burun boğaz falan birbirine bağlı ileridide burun boğazına bir şey olabilir vs. Ne duruyon burada konu açiyorsun git acile.

Öğrenciliğimde bizim okulda bir çocuğa aynı haltı yapmışlardı, tek fark uçlu kalem değil de ağaç dalıydı. Çocuğun kulak zarı delinmiş, ameliyat oldu, günlerce kulağında sargıyla gezdi. Acilen KBB doktoruna git.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı