Okulda arkadaşlarım tarafından aşağılanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocaya şikayet ettim bir işe yaramadı normalde sakin birisiyimdir ama o gün ters günüme gelmişti.

Her okul aynımı 2. sen şikayetini detaylandıracaksın uygulanmdıysan tekrarlayacaksın diğer öğretmenler söyleyeceksin.

Öğretmenle olacak iş değil bu iş. Hele özel okulda hiçbir şey yapmazlar. Para alıyorlar o çocuğun ailesinden en ufak laf söylemezler.

Pardon hiç böyle bir şey yaptın mı öğrenciyi uyarsalar ceza verselerde olur saçma sapan ergen tavsiyeleri vermeyin.

Pardon hiç böyle bir şey yaptın mı öğrenciyi uyarsalar ceza verselerde olur saçma sapan ergen tavsiyeleri vermeyin.

Kavga ettim öğretmenlerin ruhu bile duymadı. Koridorda bunlara engel olmak için nöbetçiler güya. Onun haricinde sınıfımdan birisi başkasını dövdüğnde hocaya gitmişti ve hoca ne dedi tahmin et? “Bir daha yapmayın.” dedi. Bu kadar.

Anneye uygunsuz küfürler etmek nedir ya gidip okul idaresine şikayet edin zaten onun yaptığı bir suç zorbalık konusuna gelirsek Türkiye de maalesef böyle bir sorunumuz var ilk orta lise fark etmiyor zorbalık tek çözüm yolu onlara cevap vermemek bir zaman sonra bırakıyorlar bırakmayanlar da var elbet ama yapacak bir şey yok gibi Türkiye'deki öğrencilerin çoğu böyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…