Okulda başka öğrenciler tarafından iftira atıldığı zaman ne yapmalı?

Arkadaşlar ben 7.sınıf öğrencisiyim ve konuştuğum benimle beraber 3 arkadaş var. Bu arkadaşlarla konuştuğum için mi artık nedenini bilmediğim bir şekilde ben sınıftakilere derste siz konuşun bende konuşayım dersi kaynatalım vs. gibi ithaflarda bulunuyormuşum. Sınavda millete düşük almaları için baskı vs. kuruyormuşum. Yani bilmiyorum ne yapmam lazım bilen biri var mıdır acaba?

Bu arada subay olmak istediğimi bilen birkaç haysiyet yoksunu var sicil meseleleri giriyor olayın içine denildiği gibi sicile vs. işlenirmi veya mülakat olaylarında bir sıkıntı vs. olabilir mi?

Yaptığın illegal hiçbir şey yok bu kadar kafana takma 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 7.sınıf öğrencisiyim ve konuştuğum benimle beraber 3 arkadaş var. Bu arkadaşlarla konuştuğum için mi artık nedenini bilmediğim bir şekilde ben sınıftakilere derste siz konuşun bende konuşayım dersi kaynatalım vs. gibi ithaflarda bulunuyormuşum. Sınavda millete düşük almaları için baskı vs. kuruyormuşum. Bunları yapmadım vs. dediğimde ise 3-4 veli bunları söylüyor demekteler. Yani bilmiyorum ne yapmam lazım bilen biri var mıdır acaba?

Bu arada subay olmak istediğimi bilen birkaç haysiyet yoksunu var sicil meseleleri giriyor olayın içine denildiği gibi sicile vs. işlenirmi veya mülakat olaylarında bir sıkıntı vs. olabilir mi?
Sınıfınızda güvendiğiniz bir arkadaşınız, veya tanık felan varsa onlara sormanızı öneririm. Kendim de yaşamıştım bunları. Bu gibi durumlar için dürüst bir arkadaş olması şart.

ALİ_34

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 7.sınıf öğrencisiyim ve konuştuğum benimle beraber 3 arkadaş var. Bu arkadaşlarla konuştuğum için mi artık nedenini bilmediğim bir şekilde ben sınıftakilere derste siz konuşun bende konuşayım dersi kaynatalım vs. gibi ithaflarda bulunuyormuşum. Sınavda millete düşük almaları için baskı vs. kuruyormuşum. Bunları yapmadım vs. dediğimde ise 3-4 veli bunları söylüyor demekteler. Yani bilmiyorum ne yapmam lazım bilen biri var mıdır acaba?

Sınıfınızda güvendiğiniz bir arkadaşınız, veya tanık falan varsa onlara sormanızı öneririm. Kendim de yaşamıştım bunları. Bu gibi durumlar için dürüst bir arkadaş olması şart.

Yani var ama bu durum gibi konularda öğrencilerin pek önemsendiğini sanmam ama deneyeceğim teşekkürler.

Yaptığın illegal hiçbir şey yok bu kadar kafana takma 🤣

Eyvallah korkutuyorlar diyorsun.

Son düzenleme:
Kanka daha yeni doğmuşssun 7. sınıftasın takma böyle abes abes olayları. Lisede belki başını ağrıtırlar da ortaokulda öyle sicil micil işleri olmaz kolay kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı