Okulda bisiklete zarar gelir mi?

Pahalı bisiklet Türkiye'nin hiçbir yerinde güvende değil.
Çokta pahalı değil ama gösterişli.

Düşman varsa gitmemeni öneririm. Gidersen hız göstergesi kolay çıkıyorsa yanınıza alın. Gittigim zaman sıkıntı olmuyordu tabii bu genel olarak okul ortamı ile alakalı.
Yok maalesef tekeri falan sökmem lazım onun içinde açık ağız falan.

İyi sosyaller arkadaşlar. 2 hafta önce bisiklet aldım. Bugün de kilit aldım fakat okula onunla gideyim mi gitmeyeyim mi bilmiyorum. Ve hız göstergesi falan var bisiklette. Okulda güvenlik yok, karşıda kantin var ama kantinciler fark etmez bile, ve bazı düşmanlarım var😁 Sizce gideyim mi?
Hocam benim koltuğu çalmışlardı :D

Koltuğumu çalmışlardı benim. Sizin de başınıza gelebilir. Bir de düşmanınız varsa daha sıkıntı.

Hocam genelde okullarda sadece sınıfların bol olduğu koridorlarda kamera olur yani sizin koyacağınız yerde kamera yoktur o yüzden başına bir şey gelse suçlayacağınız birisini bulamazsınız.

İyi sosyaller arkadaşlar. 2 hafta önce bisiklet aldım. Bugün de kilit aldım fakat okula onunla gideyim mi gitmeyeyim mi bilmiyorum. Ve hız göstergesi falan var bisiklette. Okulda güvenlik yok, karşıda kantin var ama kantinciler fark etmez bile, ve bazı düşmanlarım var😁 Sizce gideyim mi?
Size tavsiyem güvenlik kameralarının çalıştığına emin olup tam kameranın gördüğü bir yere bisikletinizi koymak ve hasimlariniza hava atmak bu onları sinir eder ve istenmeyen bir şey yapmaya teşvik edebilir böylece hasimlariniza karşı hamle yaparsınız hem de okula bisiklet ile gidebilirsiniz ! Bisikletinizin hasar yeme olasılığı olabilir ama durumun peşini bırakmayın müdürü zorlarsaniz bisiklete zarar verenleri yaşattıkları zararı karşılamaları için zorlayabilirsiniz . Sadece tavsiye !

Geri
Yukarı