Okulda dersi sabote ediyorlar

tongyabgukagan

Picopat
Arkadaşlar bıktım artık ortaokuldan beri aynı olaylar. Ben şu an 10. siniftayim. Sınıfta 30 kişiyiz, 10 kişi katılıyor derse bu gerçekten sorun değil. Ama kalan 20 kişi dersi sabote ediyor. Ben teknik bölüm olduğum için sadece 1 farklı sınıfa gidebiliyorum. Ne yapacağım bunlar tatlı dilden anlamıyor. Durduk yere satasiyorlar. Geçen 4'ünü aynı anda dövdüm kavga taraftarı asla olmadım, bana bulaştılar. Ne yapmalıyım?

4'ünü aynı anda dövmüşsün işte. Ne yapacaksın başka?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınıf arkadaşlarının düzgün çıkıp çıkmaması biraz da şans işi. Aynı şeyler yüksek puanlı anadolu liselerinde de olabiliyor.

Sınıf arkadaşlarının düzgün çıkıp çıkmaması biraz da şans işi. Aynı şeyler yüksek puanlı anadolu liselerinde de olabiliyor
Açık liseye geçmeyi düşündüm sonra biri için vazgeçtim Anadolu lisesine gidemiyorum aslında obp yetiyor ama çok sıra oluyor.
Yanlış anlama aşağılamak için falan söylemedim. Ben de meslek liseliyim ve kabus gibi bir 4 yıl geçirdim. Aradan 12 yıl geçmiş demek ki komünite hala değişmemiş.
Ne yapacağım o zaman açığa geçsem çok sevdiğim bir hoca var bırakmak istemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı