Okulda devamsizlik hakkı bitse bile doktor kağıdı devamsızlığa yazılır mı?

LuisB4y

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Benim devamsızlık hakkım 2 side sınırda okuldan kağıt verdiler onun için sağlık ocağına gittim. Kan tahlili saat 8 de imiş benim okulumun olduğu zaman. Doktor bana geç kağıdı vereceğini söyledi devamsızlığa işler mi bu?

Merhaba. Benim devamsızlık hakkım 2 side sınırda okuldan kağıt verdiler onun için sağlık ocağına gittim. Kan tahlili saat 8 de imiş benim okulumun olduğu zaman. Doktor bana geç kağıdı vereceğini söyledi devamsızlığa işler mi bu?
Geç yazar ama bilmem kaç tane geç 1 gün devamsızlık ediyordu en son.

Mecbur işlemek zorundalar. Doktorun verdiği resmi kağıt ve ağzından çıkan söz yeri geldiğinde bütün devlet kurumlarında en önemli unsurdur. Eğer kem küm ederlerse de hiç uğraşma yapıştır CİMER'e gitsin, onlar uğraşsın

Bizim müdür 5 defa geç kalmak 1 gün yok yazılmak diyordu.

Baktım 5 defa geç kalmak yarım günmüş teşekkürler arkadaşlar. Peki benim hakkım bitti diyelim doktora gittim doktor bana 3 4 gün rapor verdi o durumda ne oluyor?
O raporu verirseniz okula verdiği rapor süresi boyunca gelseniz ve raporu verseniz de o gün raporlu sayılıyorsunuz.

Baktım 5 defa geç kalmak yarım günmüş teşekkürler arkadaşlar. Peki benim hakkım bitti diyelim doktora gittim doktor bana 3 4 gün rapor verdi o durumda ne oluyor?
Geçerli bir mazaret olduktan sonra hiç bir şey diyemezler. Devamsızlık hakkı demek, mazeretsiz devamsızlık demektir. İşin için sağlık ve rapor girince işler değişir. Mesela sen hiç devamsızlığını kullanmamış olsan ve bir sebepten ötürü rapor alsan, raporlu sayılırsın. Devamsızlık yapmış sayılmazsın.

Geri
Yukarı