Okulda geçen garip konuşmanın anlamı nedir?

lav1

Centipat
Daha fazla  
Bugün okulda sırama geçtiğim yerde birkaç kızın, bu onun kimi diyerek beni gösterdiğini fark ettim. Bu konularda biraz cahilim. Sizce ne anlama geliyor?

Anlamadım ki sırama geçiyordum bu onunkimi dediler sadece bunu duydum "sevgili vs gibi bir şey değilim"
Hocam ben cümlenin ne anlama geldiğini tahminimce sana toparladım. Sizin bahsettiğiniz kızın yakın arkadaşı falan değilim. Eğer bu tür konuları sırf "A bakın okulda benden bahsediyorlar 😎 görün duyun." amacıyla açıyorsanız size yardım etmek bile istemem. Büyük ihtimalle bunun için açıyorsunuz.

Böyleyse mantıklı. Büyük ihtimalle bir kızın sevgilisi acaba sen mi oluyorsun şeklinde sormuşlardır birbirlerine.
ben yanlış yazmışım yeni fark ettim ki mi olcak

Hocam ben cümlenin ne anlama geldiğini tahminimce sana toparladım. Sizin bahsettiğiniz kızın yakın arkadaşı falan değilim. Eğer bu tür konuları sırf "a bakın okulda benden bahsediyorlar 😎 görün duyun." amacıyla açıyorsanız size yardım etmek bile istemem. Büyük ihtimalle bunun için açıyorsunuz.

Hayır sadece meraktan açtım okulda popüler veya çocuğa bak herkes onu konuşuyor gibi şeyler pek benlik değil.

Hocam ben cümlenin ne anlama geldiğini tahminimce sana toparladım. Sizin bahsettiğiniz kızın yakın arkadaşı falan değilim. Eğer bu tür konuları sırf "a bakın okulda benden bahsediyorlar 😎 görün duyun." amacıyla açıyorsanız size yardım etmek bile istemem. Büyük ihtimalle bunun için açıyorsunuz.

Öyle gözüktüysem kusura bakma amacım söylediğin gibi bir şey değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı