Başımdan geçen garip mouse olayı

egehararli

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ya aga, ben virüş çıktı diye PC'de CS:GO sarmaya başladı yeniden, sonra dedim ki benim mouse 8 yıllık falan, dedim yenileyeyim diye Rampage SMX-R70 Gaming mouse aldım ama 4 5 ay sonra bozuldu. Kısa devre gibi bir şey olmuş, garantiye yollayabilirsiniz 15 günde yaparız dedi iletişim ekibi, ben de Anadolu yakasındayım. Avrupa yakasında oturan kuzenim (26) ona verdim, 3.5 ay önce verdim, 2 hafta sonra köye gitmeden önce söyledim dedim ne oldu, ay nasıl yapacağım nereye göndereceğim dedi, ben dedim şöyle şöyle, 2 hafta sonra aradım şunu dedi. "E, eee ben yarın götüreceğim" dedi, ben de hani zaten köye gideceğim, orada PC taşımıyorum, köyden gitmeme 2 hafta kala falan 2 ay geçti, ben aradım sonra dedim geldiğim güne hazır olsun da. Geldiğim zaman oynarım, aradım babamın yanında, yok yarın götüreceğim falan dedi, içimden işte sövmeye başladım. Sonra geldim İstanbul'a 1 hafta bekledim, sonra aradım yine, ama ben aramadan önce 1 2 hafta önce, onlarla bir araya gelmişti abim, sormuş bizim mouse ne oldu diye, "Tolga, ben onu kaybettim" demiş abim nasıl kaybettin Allah aşkına küçücük şey falan demiş, o sonra şaka şaka falan demiş ama abim fazla inanmamış. Neyse 2 hafta sonra aradım yine, şu konuşma geçti tabii benim sinir %100.

-Alo.
Alo.
-Onur abi bizim mouse ne oldu,
He, mouse mi Ege ben onu götürceğim yarın bakacağım ben ona,
- Kardeşim 3.5ay geçti her gün aynı şeyi diyorsun.
Ben yarın götürceğim,
-Tamam götür götür de ayıp alıyor bizim emanetimiz 3 aydır gelmedi hacı.
Tamam hadi bay.
-Baybay.

Bu konuşmadan 2 hafta geçti, dün söyledim aradım, açmadı. Mesaj attım görmüş görüldü ile bırakmış. Bu gün tekrar arıyıcağım. Razer'i atacağım artık al diyeceğim 3 ayın faizi olarak Razer set isteyeceğim. 10dk içinde sipariş et deceğim. Siz ne düşünüyorsunuz gençler ayıp denilen bir şey var 4 ay geçti neredeyse.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı