Okulda kavga sebebiyle disipline gidince bir şey olur mu?

Sana burada insanlar cevap yazmış, gerçek düzenden bahsetmiş gelecekte hiç bir sorun olmayacağını söylemiş, disiplin yüzde yüz olarak 12. sınıfta silinen bir şey, hala o neydi bu neydi, kardeşim gelecekte hiç bir yere giremeyeceksin, seni vatan haini ilan edecekler disiplin cezan olduğu için, iktidar değiştiğinde mülteciler ile senide gönderecekler okulda kavgaya karıştığın için.

Sicilinde suçun yazıyor zaten yine disiplin kurulu toplanır senden olayı anlatmanı isterler çok darlamazlar silerler.
Disiplin kurulu toplanmıș 3 kisi 3 gun uzaklastirma aldım ileride belki silinebilir dedi bir daha yaparsan atılırsın dedi form verdi imzalat diye bir de bu 3 gun uzaklastirma yonetmelige uygun olsun diye vermis.

Disiplin kurulu toplanmıș 3 kisi 3 gun uzaklastirma aldım ileride belki silinebilir dedi bir daha yaparsan atılırsın dedi form verdi imzalat diye bir de bu 3 gun uzaklastirma yonetmelige uygun olsun diye vermis.
Silerler rahat ol ama başka bir suça karışırsan atılırsın dikkat et.

Hocam kızlarla hiçbir şekilde kavga etmemeliydiniz. Ne olursa olsun kızlar haklı oluyor. Çok kez yaşadım. Haklıysan sana vurduysa eğer bir erkek yapıştır gitsin ama karşı cinse karşı bir şey diyemeyeceğim. Zaten kız grubu olayı daha da büyüteceği için senin aleyhine olacaktır.
Evet bir tane kız bir arkadaşı suçlayarak durduk yere çocuğu okuldan attırmıştı :)

Geri
Yukarı