Okulda kavga sonrası kınama cezası gelir mi?

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Okulda kavgadan dolayı kınama yemiştik. 1 ay sonra kavga ettiğim çocuğun ailesine mektup gelmiş. Kınama cezası vesaire bana da gelir mi? Lise 2'ye gidiyorum.
Okulda kavgadan dolayı kınama yemiştik. 1 ay sonra kavga ettiğim çocuğun ailesine mektup gelmiş. Kınama cezası vesaire bana da gelir mi? Lise 2'ye gidiyorum.

Konu hakkındaki bazı detaylar bu konuda VAE.

Eğer öyle bir durum söz konusuysa; aileni çağır, müdür yardımcısı ile konuşsun. Okulda sıkıntılı bir tip değilsen, ceza vermezler.

Son düzenleme:
Eğer öyle bir durum söz konusuysa; aileni çağır, müdür yardımcısı ile konuşsun. Okulda sıkıntılı bir tip değilsen, ceza vermezler.

Reis ilk mukaatım hoca silinir korkma dedi ama ailemin duymasını istemiyorum mektup gelmemesi lazım ceza silincek zaten.
Evet kınama alırsan o sene belge alamıyorsun. Eğer disiplin kurulu toplandıklarında insaflıysa siliyorlar ki genelde siliyorlar tecrübeyle sabit.

Reis belgeyi falan geç eve mektup geliyor mu oğlunuz kinama almıştir diye.

Uzaklaştırma bile çıkabilir ki olması gereken odur. Kavga için kınama çok hafif kalır.

Ben zamanında kınama aldığımda velime herhangi bir şekilde haber vermemişlerdi.

Kınama siliniyor deseler de ilgili belgeleri yıllar sonra okulun arşivinde mışıl mışıl uyuyor olarak bulman olası. Merak etme o çok önemli olacak kariyerini etkileyecek bir şey olmaz.

Uzaklaştırma bile çıkabilir ki olması gereken odur. Kavga için kınama çok hafif kalır.

Ben zamanında kınama aldığımda velime herhangi bir şekilde haber vermemişlerdi.

Kınama siliniyor deseler de ilgili belgeleri yıllar sonra okulun arşivinde mışıl mışıl uyuyor olarak bulman olası. Merak etme o çok önemli olacak kariyerini etkileyecek bir şey olmaz.

Aga kınama falan geç şu an aileme haber verilmemesi lazım senin zamanın kaç yılı ağa.

Geri
Yukarı