Okulda kavgaya çağrılınca ne yapılmalı?

Adam dövmek hem de okulda yani atılmak istemiyorum okuldan:)
Bizim müdür pek takmıyordu okulun önü savaş alanı olsa (ki bir ara gerçekten öyle olmuştu) gelip hadi sınıflarınıza deyip çıkıyor odasına. Sorumsuz birisiydi anlayacağın, zaten duyduğuma göre trafik kazasında hakkın rahmetine kavuşmuş ölünün arkasından konuşmayalım en iyisi.

Bizim müdür pek takmıyordu okulun önü savaş alanı olsa (ki bir ara gerçekten öyle olmuştu) gelip hadi sınıflarınıza deyip çıkıyor odasına. Sorumsuz birisiydi anlayacağın, zaten duyduğuma göre trafik kazasında hakkın rahmetine kavuşmuş ölünün arkasından konuşmayalım en iyisi.

Dediğin mantıklı mesajı aldım kardeşim sağ ol

Kardeşim bu adamın bundan anlayacağını pek zannetmiyorum kaldı ki kavgadan korkmam ben kick boks ile uğraşıyorum
Bende öyle söylüyorum ya hocam. çoğu laftan anlamaz, dayaktan anlar. hani okuldan atılırım deyip bir şey yapmazsan o sana yapacak. ya gidip okul müdürüne şikayet edeceksin, ya da bu işi kendin çözeceksin.

Bende öyle söylüyorum ya hocam. Çoğu laftan anlamaz, dayaktan anlar. Hani okuldan atılırım deyip bir şey yapmazsan o sana yapacak. Ya gidip okul müdürüne şikayet edeceksin, ya da bu işi kendin çözeceksin.

Haklısın dostum bu meseleyi de bir şekilde çözmeye çalışacağım bir daha da böyle tiplerle dalaşa girmem zaten.

Okulda senin elin ayagın nasıl baglıysa onun da oyle baglıdır, korkma laf ederse sen de karsılık ver ama o baslatsın ondan sonrası bilegine bakıyor. Yok dovemem diyorsan hiç bulasma pasa pasa ozurunu dile cekil.

Yok dostum bileğime güveniyorum kik boks ile uğraşıyorum o konuda sıkıntı yok ben sadece meseleyi uzatmak istemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı