Okulda küpe takmak yasak mı?

Hocam tutanak tutacakmış yok eğitim hayatımda karşıma çıkacakmış sordum kızlarda takıyor diye kaçamak yapabiliyorlar diyor. Yok öyle bir şey gayet de çıkarmadan takıyorlar.

Eğer bir daha bir şey derse dikleneceğim böyle yobazlık olmaz. Küpe taktığım için modern olmuyorum bu arada cevap verecekler için bu yapılan zaten yobazlık? Bir insanın nokta küpesine karışmak nasıl bir pisliktir? Gülücük atan arkadaşlar defolup gidebilir sizi şeyime bile takmıyorum.

Hocam sen çok takma bu mevzuları Türkiye'de yaşıyoruz normal bu tarz saçma yaklaşımlar devam ederlerse benim tavsiyem aileni getir arkadaşların dediği gibi özel okulmuş süt dökmüş kedi gibi olurlar.

Hocam tutanak tutacakmış yok eğitim hayatımda karşıma çıkacakmış sordum kızlarda takıyor diye kaçamak yapabiliyorlar diyor. Yok öyle bir şey gayet de çıkarmadan takıyorlar.

Eğer bir daha bir şey derse dikleneceğim böyle yobazlık olmaz. Küpe taktığım için modern olmuyorum bu arada cevap verecekler için bu yapılan zaten yobazlık? Bir insanın nokta küpesine karışmak nasıl bir pisliktir? Gülücük atan arkadaşlar defolup gidebilir sizi şeyime bile takmıyorum.

Şu tutanak dedikleri sene sonu çöp kutusunu boylayan işlevsiz kağıt parçası değil mi?

Siz yine siz olun öğretmenlerinize diklenmeyin olayı veliniz çözsün. Unutmayın özel okulda bile olsanız bunlar size not olarak geri dönebilir.

Hocam tutanak tutacakmış yok eğitim hayatımda karşıma çıkacakmış sordum kızlarda takıyor diye kaçamak yapabiliyorlar diyor. Yok öyle bir şey gayette çıkarmadan takıyorlar.

Eğer bir daha bir şey derse diklenicem böyle yobazlık olmaz. Küpe taktığım için modern olmuyorum bu arada cevap vericekler için bu yapılan zaten yobazlık? Bir insanın nokta küpesine karışmak nasıl bir pisliktir? Gülücük atan arkadaşlar defolup gidebilir sizi şeyime bile takmıyorum.
Tutsun tutanak istediğini yapsın. Sene sonu çöpe gidecek o kağıt. Unutmayın, maaşını ödeyen devlet değil sizsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı