Okulda millet birbirinin babasının adıyla sesleniyor

Bu akran zorbalığı idareye şikayet ederseniz ceza kesinlikle alacaklar. Kamu malına zarar vermekten sonraki en büyük ceza akran zorbalığı.
Yok hocam şikayet ettim 2 defa çocuğu çağırdılar iki söyleşi yaptılar yine devam tam gaz yok.Çıkışta tek gelse tamam ama o da yok 10 kişi dolanıyorlar.

Ya dışarı çıkıyorum çocuk durduk yere ittiriyor. Yumruk atmaya çalışıyor ne yapıyorsun ya sen diyorum bir şey demiyor. Bir kere öyle yaptı kafasına bir vurdum kavga çıkıyordu büyük Allah'tan durdum.

Aynı şeyi yaşadım. Hocaya şikayet ettim bebek misin dediler 1-2 gün sonra saldılar. Bakalım kaç gün daha gidecek.
Paneldeki bilgileri WhatsApp'tan yazıp tehdit etmesi için bir yol bulun. Tehdit mesajlarından sonra 2 gün cevap yazmayın bir şey demeyin mesajlar silinmesin. 2 gün sonra silinme özelliği kapanıyor. İstediğiniz gibi hakaretten manevi tazminat davası açabilir, tehditten de şikayet edebilirsiniz emin olun uzun süre bu korkuyla bir şey yapmaz. Hatta ailesi gelip özür bile dileyebilir.

Aynı şeyi yaşadım. Hocaya şikayet ettim bebek misin dediler 1-2 gün sonra saldılar. Bakalım kaç gün daha gidecek.
Paneldeki bilgileri WhatsApp'tan yazıp tehdit etmesi için bir yol bulun. Tehdit mesajlarından sonra 2 gün cevap yazmayın bir şey demeyin mesajlar silinmesin. 2 gün sonra silinme özelliği kapanıyor. İstediğiniz gibi hakaretten manevi tazminat davası açabilir, tehditten de şikayet edebilirsiniz emin olun uzun süre bu korkuyla bir şey yapmaz. Hatta ailesi gelip özür bile dileyebilir.
Şu okuldan çıkayım direk çoğu kişiye dava açıcagım bi senem kaldı zaten bu sene son.

Ya hocam panele para vermeden de kullanılabiliyor. Şahsen benim tanıdıklarımda da var panel ama kullandırtmam birisi bir ara dedi bulayim mi ben dedim bir daha konuşmam.

Evet. Panel dedikleri şey zaten ismin veritabanında aratılmasından oluşuyor. Ama benim bildiğim ya dilencilikle alınıyor ya da para veriliyor. Kim başkasına neden bedava sunucusunu kullandırtsın ki?

Sizde onlar gibi olun lise hayatınızı makara üzerine kurun özelersiniz sorun o zamanları.
Ben gelemiyorum böyle şeylere ya zaten biraz içine kapanık oldum lisede kimseye güvenemiyorum.
Ortaokulda ne güzel arkadaşlarım vardı buraya geçtiğimde beri her zaman canım sıkılıyor.
Eve geldiğimde tek yaptığım telefona bakmak başka bir şey değil.

Çoğu yerde, resmiyette geçerliliği kalmadı neredeyse bu tarz bilgilerin. "Annenin adı ..." diyen birine "Bunu zaten biliyorum ki." diyerek istediklerini vermeyebilirsiniz :D

Okulu CİMER'e şikayet edin. Böyle boşlamaya lüzum yok. Akran zorbalığı basit bir mevzu değildir. EGM'ye kadar yolu var.
Bu sene son diye bir şey yapmıyorum hocam 2 arkadasım ve ben dışarı çıkıyoruz sohbet felan ediyoruz.
Diğer çocuk gelince ana katmaya başlıyoz durduk yere bir de ben onla oturuyom.

Çoğu yerde, resmiyette geçerliliği kalmadı neredeyse bu tarz bilgilerin. "Annenin adı ..." diyen birine "Bunu zaten biliyorum ki." diyerek istediklerini vermeyebilirsiniz :D
Geçen aynısını dedim.Bi çocuğa 20 kişi aynı anda babasının adını sesleniyor çocuk en son daldı çocuğun birine.
Keşke diyom açığa aldırsaydım hay kafama tüküreyim.

Tamam işte babana git söyle "baba okulda şu çocuk senin ve annemin ismini bir yerden öğrenmiş sürekli dalga geçiyorlar senle" de. Madem o kadar meraklılar babana. Bir yüz yüze görüşsünler bakalım.

Geri
Yukarı