Okulda olunmasına rağmen yok yazılmak

Sınıfta olduğun halde yazdıysa sıkıntı. Yoklama alındığında eğer hoca adını söyleyince "Burada" denediysen bir şey deme şansın yok. Buna rağmen yazdıysa laf yok.
Müdür yardımcısı da isterse yapar ama hoca seni yok yazdıysa müdür yardımcısı niye seni var'a çevirsin ki? Ha raporun vardır verirsin özürsüz devamsızlığı özürlü devamsızlığa çevirir. Yine de git de hocam ben sınıftaydım yanlışlıkla yok yazdı diye. Düzeltebilir.

Hocayla konuş üstünü çizip yazabilir çoktan e-Okul'a girildiyse müdüre artık lokum falan hediye et siler o zaman bizim okulda öyleydi 😂

Sınıfta olduğun halde yazdıysa sıkıntı. Yoklama alındığında eğer hoca adını söyleyince "Burada" denediysen bir şey deme şansın yok. Buna rağmen yazdıysa laf yok.
Müdür yardımcısı da isterse yapar ama hoca seni yok yazdıysa müdür yardımcısı niye seni Var'a çevirsin ki? Ha raporun vardır verirsin özürsüz devamsızlığı özürlü devamsızlığa çevirir. Yine de git de hocam ben sınıftaydım yanlışlıkla yok yazdı diye. Düzeltebilir.

Nasıl niye çevirsin sınıftayım ve yok yazmış 10 kere yok mu yazacak?

Hocayla konuş üstünü çizip yazabilir çoktan e-Okul'a girildiyse müdüre artık lokum falan hediye et siler o zaman bizim okulda öyleydi 😂

Salı günü yazmışlar şimdi şansa gördüm. Bu bizim başkanlarda mı sorun var hocalar da mı bir bende oluyor. Hadi buradayım demesem neyse o kadar uyuyan var sınıfta onlar yazılmıyor da ben mi yazılıyorum? Geçen de 1355 yazacağına 1335 yazmış hocanın biri kendim düzelttim kafayı yedirtecekler.

Salı günü yazmışlar şimdi şansa gördüm. Bu bizim başkanlarda mı sorun var hocalar da mı bir bende oluyor. Hadi buradayım demesem neyse o kadar uyuyan var sınıfta onlar yazılmıyor da ben mi yazılıyorum? Geçen de 1355 yazacağına 1335 yazmış hocanın biri kendim düzelttim kafayı yedirtecekler.

Hocaya söyledin mi?

Sınıfta olmasam konuyu niye açayım bilirim zaten yok yazıldığı mı?
E ne bilsin adam senin sınıfta olup olmadığını? Trip atmışsın bir de adama.
Sistem değişti mi bilmiyorum ama müdür yardımcısının bir şey yapabiliyor olması lazım. Yarın dene şansını son kez, yok yazan hocayla konuş önce.

Geri
Yukarı