Okulda Sahte Hesap Açılması

eopFnc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 9. sınıfa gidiyorum. Yaklaşık 1. 2 hafta önce bizim sınıftaki bir çocuğun sahte hesabını açmışlar bu hesapla bizim sınıfımızdaki ve okulumuzdaki kişilere ağza alınmayacak küfürler etmiş. Okul bu suçluyu bulamamış daha sonra mahkemeye gitmiş ve bizim "arkadaşımız" benden de şüpheleniyormuş sebebi ise "bu çocuk bilgisayardan anlıyor (Evet az çok bilgim var ama aşırı derecede değil) bu kendini gizleyebilir benim sahte hesabımı açabilir." Facebook'ta herkes hesap açabilir çok mu zor ? Adını resmini koyup öyle millete mesaj atmak. Daha sonra bir ZenMate indirip ülkeni başka yer gibi göstermek çok mu zor yahu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şüphelenmek suç değil sonuçta burada bir yanlışlık yok ha böyle bir sebepten şüphelenmesi nasıl bir mantık onu bilemem. Mahkeme sonuçta 9. sınıfa giden bir çocuğun şüphesine göre yargılayacak değil somut kanıt lazım benim en çok merak ettiğim şey ise bu bilgisayar dersleri nereye gidiyor ki bilgisayardan anlamak çok zormuş yada anlayan süper zeka bir suçlu olmak zorundaymış gibi bir mantık çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı