Okulda tutanak tutulması

Arkadaşın bahsettigi bir kabadayı. Dediginiz dogru. İlk önce uzlaşma denenmeli. Olmazsa ya dal direkt ya da ögretmene şikayet et.
Kaldı ki hocam o tarz kabadayıların kaybedecek hiçbir şeyi olmaz. Arkadaş oraya okul okumaya gidiyor, bu tarz şeylerle kendisine yazık etmesin.

Kaldı ki hocam o tarz kabadayıların kaybedecek hiçbir şeyi olmaz. Arkadaş oraya okul okumaya gidiyor, bu tarz şeylerle kendisine yazık etmesin.

Hocam doğru fakat bu bütün sınıfı etkiliyorsa dur demek lazım.

Hocam doğru fakat bu bütün sınıfı etkiliyorsa dur demek lazım.
Hocam haklısınız ancak bu durumda bizim yapabilecek bir şeyimiz yok. Ben millete açık liseyi önerdiğimde yok okul dışında nerede sosyalleşeceğiz falan falan diye millet bana saldırıyordu. Gördüğünüz gibi bu tarz kabadayılarla uğraşmak en iyi sosyallik nereden baksanız :D

Onun dışında arkadaşlar sınıfça müdür yardımcısına olayı belirtip bu arkadaşın sınıf değişikliği talebini isteyebilirler. Sınıfça imza verilirse işleme konacağını düşünüyorum, öğretmenlerden de bilgi alınır zaten bu doğrultuda. Sadece imzaya göre iş yapılmaz.

Sonra o arkadaş bunlara da sarabilir. Kısacası sınıftan göndermekle de iş bitmiyor maalesef. Benim her zaman önerim okulların eski niteliği zaten kalmadı. Kaldı ki üniversitelere bile dolduruyorlar artık herkesi :D İmkanı olan herkes açık liseye geçmeli. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı