Okulda uyumak için yastık önerisi

Arkadaşlar okuldaki sıralar çok sert uyumak içim uygun fiyatlı yastık lazım.

Hocam yatmayın diye bir şey demiyorum ki bende yatıyorum şimdi size taktiği söylüyorum çantayı alıyorsun üzerine hirka veya montu güzel bir şekilde etrafına saricaksin ama sapka kısmı sana bakacak sapka kısmına kafanı koydunmu yanaginin olduğu kısma dediğim şekilde çantaya koycan mükemmel başta biraz uğraştırıyor sonra alıştıkça kolay oluyor.

Eyvallah hocam.

Okula uyumak için mi gidiyorsun?

Aşırı linç ve sitem gelmiş sbl öğrencisiyim hedeflerimde var arkadaşlar.

Öğretmeninizin yanına gidip dersi beceremediğinizi dolayısıyla revirde uyumak istediğinizi söyleyin. Gerisi size ve öğretmeninize bağlı olarak gelişecektir.

Okulda revir yok.

Hocam yatmayın diye bir şey demiyorum ki bende yatıyorum şimdi size taktiği söylüyorum çantayı alıyorsun üzerine hirka veya montu güzel bir şekilde etrafına saricaksin ama sapka kısmı sana bakacak sapka kısmına kafanı koydunmu yanaginin olduğu kısma dediğim şekilde çantaya koycan mükemmel başta biraz uğraştırıyor sonra alıştıkça kolay oluyor.

Deneyeceğim hocam sağ olasın.

Son düzenleme:
Bütçe belirtilmemiş fiyatı biraz fazla ama bebek gibi uyumuştu beni ameliyat olduğumda. Kılıfı yıkanabilir hafızalı süngeri var aşırı rahat. Ayrıyetten taşıma kılıfı da var okula rahat rahat getirip götürürsün.

Şimdiden hayırlı olsun iyi uykular 🙂

Bütçe belirtilmemiş fiyatı biraz fazla ama bebek gibi uyumuştu beni ameliyat olduğumda. Kılıfı yıkanabilir hafızalı süngeri var aşırı rahat. Ayrıyeten taşıma kılıfı da var okula rahat rahat getirip götürürsün.

Şimdiden hayırlı olsun iyi uykular 🙂

Biraz pahalı sanki.

Geri
Yukarı