Okulda zorbalığa uğramak

ArdaEker

Decapat
Daha fazla  
Aslında okulda değil dershanede zorbalığa uğradım arkadaşlar.
Çocuk bir anda hiçbir sebep olmadan arkamdan gelip dizime vurdu ve ben yere düşerken kafamı kolunun arasına aldı ve benim bütün vücut ağırlığım boynumu çekti ve ipe asılıyormuş gibi boğuldum.
Birkaç saniye sonra karnına vurup kurtuldum.
2. sefer bir anda geldi ve 5-10 defa bana vurmaya çalıştı ama savuşturabildim. Arkamı döndüğüm anda kafama 3 darbe yedim. O an bayağı sinirlendim artık tepem attı ve ben de ona 3 kez vurdum ve yere ittim.
Okulda çok iyi bir çevrem var çocuk gördüğünde 2 laf atıyor okulda bende tamam deyip geçiyorum. Sataşamaz zaten okuldaki arkadaşlarım delik deşik eder.
Dershanede hiç arkadaşım yok ve bana istediği gibi davranabiliyordu. Hocaya şikayet ettim annesi çağrıldı konuşuldu ve bir anda bana bulaşmayı bıraktı.
Ben onu şikayet etmeden önce bana dediği şey şuydu "zaten hiçbir şey olmayacak" ve tam da dediği oldu. Her ne kadar benimle uğraşmasa da ben o kadar rahatsız oluyorum ki delireceğim. Biraz önce hocama mesaj yazdım dershaneden.
Üzgünüm ama o gelirse ben gelemem çünkü çok rahatsız oluyorum yazdım.

Evet olay bu ve ülkenin adaletsizliği.
Sınav senem olduğu için polise bulaşamayacağımı düşünüyorum.

Dershane hocalarım beni çok sever ama dershanede hiç çevrem yok ve sınıfımdaki 1 çocuk dışında herkes onunla arkadaş.
Bir sınıf palyaçosu olarak derste yaptığın şaka komik olsa da bilerek gülmeyen o kişiler olunca kendimi çok yalnız hissediyorum.

Okuduğunuz için minnettarım.

Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı