Okulda dışlanmak

Dünyalı12

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 11 'nci sınıfa gidiyorum lise 3 ve ortaokuldan belidir çok dışlanıyorum. 7 yıllık arkadaşım bile 2 yıl once tanıdıgı çocuk ile sattı beni ve sınıftaki herkes dalga geçiyor kız erkek herkes. Hiçbir erkek grubuna ben dahil olmuyorum, almıyorlar ve çok egolu ve kendini havalı sanan insan ve artık sıkıldım. Ne yapmam lazım?

Okudugunuz için teşekkür ederim.

Hatırlamayacaksın bile lise bittiğinde. Çok da umursamana gerek yok. Derslerine odaklan. Boş çevrenin bir önemi yok.

Niye umrunda bunlar? Dışlasınlar. Bir daha hayatın boyunca görmeyeceğin tipler. Okul bitince hiçbiri birbiriyle görüşmeyecek bile. Öyle oluyor inan bana. Dışlan. Yalnız kal. Derslerine iyi çalış ve geleceğine iyi hazırlan. Boş ver arkadaşı. Üniversitede yaparsın.

Hatırlamayacaksın bile lise bittiğinde. Çok da umursamana gerek yok. Derslerine odaklan. Boş çevrenin bir önemi yok.

Evet de artık çok bunaldım ya onlardan korktuğumu sanıyolarda öylr bir şey yok aslında herkes bana düşman ıs gibi davranıyor.

Niye umurunda bunlar? Dışlasınlar. Bir daha hayatın boyunca görmeyeceğin tipler. Okul bitince hiçbiri birbiriyle görüşmeyecek bile. Öyle oluyor inan bana. Dışlan. Yalnız kal. Derslerine iyi çalış ve geleceğine iyi hazırlan. Boş ver arkadaşı. Üniversitede yaparsın.

Haklısın ama bunaldım artık be.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarkının sözlerine kulak ver ve benimse.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarkının sözlerine kulak ver ve benimse.

Cevapladıgın için teşekkürler keşke senin gibi kişiler olsa okulda.

Geri
Yukarı