Okulda zorbalığa uğruyorum

Spor yaparsan boyun uzayacaktır, dediğim gibi Judo yapabilirsin.

Karate’de olur, ama dediğim gibi boks işinize yaramaz.
Tamam babama anlattın bizim burada kurs var hafta sonları gideceğim

Kusura bakma ama bu yaşta boks hiçbir işe yaramaz. O çocuklar her türlü döverler seni

Kusura bakma ama bu yaşta boks hiçbir işe yaramaz. O çocuklar her türlü döverler seni.
Anlıyorum..

Karate olur mu? Babam savunma için karate diyor da

Hocam 6 senedir profesyonel bir şekilde karate yapıyorum. Şunu söyleyeyim iyi spor yoktur iyi sporcu vardır. Bir arkadaşım var. Kick Boksa gidiyor. 1.50 boyu var. 1.80 kişiyi rahatlıkla yere serebilir. Bir arkadaş daha var boyu 1.70 karateye gidiyor. Hiç kimseyle kavga yapamaz. Yani boyla bir alakası yok. Sporlada bir alakası yok ama senin vücut yapına göre olanı seçmen lazım. Şimdiden spor hayatında başarılar.

Hocam 6 senedir profesyonel bir şekilde karate yapıyorum. Şunu söyleyeyim iyi spor yoktur iyi sporcu vardır. Bir arkadaşım var. Kick boksa gidiyor. 1.50 boyu var. 1.80 kişiyi rahatlıkla yere serebilir. Bir arkadaş daha var boyu 1.70 karateye gidiyor. Hiç kimseyle kavga yapamaz. Yani boyla bir alakası yok. Sporlada bir alakası yok ama senin vücut yapına göre olanı seçmen lazım. Şimdiden spor hayatında başarılar.

Boyum 1.43 kilom 37 öneriniz var mı hocam?

Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Durumu veline ve okul idaresine belirtebilirsin. Veline belirt durumu. Çocuğum okulda nasıl zorbalığa uğruyor, nasıl idarecisiniz şeklinde konuşma yapsın. Okulu MEB'e şikayet edeceğini de belirtsin. Etkili yöntemdir, okul idaresi hemen harekete geçer :)

Müdür yardımcısına gidin.

Bir şey değişeceğini sanmıyorum.

Durumu veline ve okul idaresine belirtebilirsin. Veline belirt durumu. Çocuğum okulda nasıl zorbalığa uğruyor, nasıl idarecisiniz şeklinde konuşma yapsın. Okulu MEB'e şikayet edeceğini de belirtsin. Etkili yöntemdir, okul idaresi hemen harekete geçer :)
Deneyeceğim

Vitamin al her sabah süt iç.

Kilo alın benim boyum 169 kilom 68 8. sınıfa gidiyorum.
Tamamdır hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı