Okulda zorbalık görüyorum

Adın çıkmış dokuza inmez sekize. Başka okula geç ve pısırık tavrından uzaklaş. Güçlü olsan bile güçsüz izlenimi yaratırsan toplumdakiler sürekli ezmeye yeltenir.

Onlar sana ne yapıyorlarsa sende onlara aynısını yap. Diyor ya tokatçıda birileri sana tokat atarsa sende onlara büyük tokat atacaksın diye.

Teşekkür ederim ne desem az. Benim elimden bir şey gelirse ben de yardım etmek isterim herkese bazı konularda.
Meslek lisesi maalesef böyle. Ben 1 yıl meslekte okumuştum sonra hemen nakil verdim nakil verebiliyorsanız yapın ara tatilde nakil süreci başlıyor.
Puanım yetmeyen liseye de yerleşebilir miyim? Çünkü burası küçük bir yer pek lise imkanı yok. Lise baya var ama ya bazıları çok yüksek puanlı ya da kötü liseler. Oyüzden 1 tane Anadolu lisesi var ve puanı da yüksek değil. Nakil ve kontenjan olursa kabul edilir miyim. Orda daha alan seçilmedi 11' de seçiliyordu galiba.

Son düzenleme:

Alanını 10.sinifta seçersin 11.sinifda başlar alanin ile devam edersin biz geçen sene böyle yapmıştık.

Beni seven düşünen biri yok. Tamam ailem seviyor ama hepsini alttan aldığım ve gerçekleri söylemediğim için kargaşa olmuyor. Ailem biraz değişik sağları solları belli olmuyor yine bütün suçu bana atacaklar ve bu zorbalıkları anlattığım da çok basit gelecek onlara, bir de üstüne senle mi uğraşıcaz hep olay hep olay diyecekler. Anneme düzgünce anlatırım zamanını bekliyorum.
Alanını 10.sinifta seçersin 11.sinifda başlar alanin ile devam edersin biz geçen sene böyle yapmıştık.
Anadolu lisesi olduğu için ve 11. sınıfta da karma oluyor alan seçildiği için yani sistem değişmişti tam bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…