Okuldan atıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu gerçek olsa gidip oyun oynayayım demezdi herhalde. Bu kadar olay yaşayıp akşam oyun oynayan görmedim ben.
Öyle demeyin hocam, Ceyhun hocamın senaryosuna göre arkadaşları her gün onu linç edecek, bardağına, yemeğine tükürecek, sürekli dışlayacak daha sonra Ceyhun hocam okuldan atılıp eve gidip oyun oynayacak.

İşte Recep Baltaş ve süper ekibi asla bu konuları görmüyor, ama diğer insanlara yardım etmeyi denediğimizde nokta hatalarına bile bakıyor. Yazık, çok yazık.
Hocam mesajımda 1 gereksiz mesaj var diye 1 hafta ban yedim aşırı trajikomik oldu bu forum, gerçekten bazen sıkıyor.

Öyle demeyin hocam, ceyhun hocamın senaryosuna göre arkadaşları her gün onu linç edecek, bardağına, yemeğine tükürecek, sürekli dışlayacak daha sonra ceyhun hocam okuldan atılıp eve gidip oyun oynayacak.

+ Savcılığa gönderilecek.

Hocam madem troll değil o zaman çocuğun kafası'nın yarılmak yerine neden sadece morardığını açıklayın lütfen

Öyle demeyin hocam, Ceyhun hocamın senaryosuna göre arkadaşları her gün onu linç edecek, bardağına, yemeğine tükürecek, sürekli dışlayacak daha sonra Ceyhun hocam okuldan atılıp eve gidip oyun oynayacak.
Bu adama hoca bile demeye dilim yetmiyor. Bu adam bana bu konuyla ne öğretiyor şuan? Her haltı yaşayıp eğitim hayatımı bitirip yine de evde oyun oynamamı mı?

İşte Recep Baltaş ve süper ekibi asla bu konuları görmüyor, ama diğer insanlara yardım etmeyi denediğimizde nokta hatalarına bile bakıyor. Yazık, çok yazık.
Bu konuyu da görürlerse yine hakaret makaret ayağına cezayı biz yiyeceğiz zaten hocam. Umarım eleştiri yaptığımızın farkındalardır.

Hocam madem troll değil o zaman çocuğun kafası'nın yarılmak yerine neden sadece morardığını açıklayın lütfen
O da senaryo icabı hocam. Çocuğun kafası yarılsa senaryo bu kadar uzamazdı, arkadaş direkt hapse atılırdı. Hikayenin biraz uzaması için yalnızca kafası morarmış ve müdürün odasına gönderilmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı