Okuldan atıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğun kafasına sandalye ile vurduysan kusura bakma hiç iyi niyetinden naifliginden inceliğinden falan bahsetme, iyi niyetinin suistimal edildi diye adamı bilinçli taksir ile ölümüne sebep olabilecek bir kasitta bulinmussun. İyi niyet böyle ogrencilik dönemi askerlik dönemi gibi her tip insanla karşılaştığın kişilerle yapılmaz. Hayatınin hiçbir kısmında yer almayacak kişiye iyi niyet gösterilmez. Benim ilk okuldaki arkadaşlarımdan kimi katil kimi torbacı kimi esnaf kimi doktor oldu. Neyse geçmiş olsun. Öğrenciliği devam ettirmenin başka yıllarında var sen pes etme ve hatandan ders çıkarmaya bak.

Aslında özel okul olduğunu varsayarsak ve ailelerinde durumunun iyi olduğunu varsayarsak, bu gibi durumlarda böyle şeyler pek olmayacak gibi gelmiyor.

1. özel okulda bir şikayet üzerinde nasıl çok durulmuyor? Oraya para veren insanı baş tacı yapmaları lazım.
2. sandalye ile nasıl en azından kaşı patlamadı da kafası morardı?
3. bu arkadaş bu zorbalıkları yaşarken hiç mi bir üst kurumlara veya savcılığa başvurmadı?

Çocuğun kafasına sandalye ile vurduysan kusura bakma hiç iyi niyetinden naifliginden inceliğinden falan bahsetme, iyi niyetinin suistimal edildi diye adamı bilinçli taksir ile ölümüne sebep olabilecek bir kasitta bulinmussun. İyi niyet böyle ogrencilik dönemi askerlik dönemi gibi her tip insanla karşılaştığın kişilerle yapılmaz. Hayatınin hiçbir kısmında yer almayacak kişiye iyi niyet gösterilmez. Benim ilk okuldaki arkadaşlarımdan kimi katil kimi torbacı kimi esnaf kimi doktor oldu. Neyse geçmiş olsun. Öğrenciliği devam ettirmenin başka yıllarında var sen pes etme ve hatandan ders çıkarmaya bak.

Sizce sadece bu mu hatası? Bu zorbalıklar olurken hiçbir çocuk veya aile üst kurum veya savcılıktan yardım almaz mı? Nasıl bir kafa yapısı bu? Bir de oraya para veriyor insan nasıl bir şikayet üstünde sadece uyarı ile duruluyor? Devlet okulunda bile disiplin veriyorlar direkt. Konunun trol olduğunu düşünmeye başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.si özel okulda bir şikayet üzerinde nasıl çok durulmuyor? Oraya para veren insanı baş tacı yapmaları lazım.

2.si sandalye ile nasıl en azından kaşı patlamadı da kafası morardı?

3.sü bu şapşal arkadaş bu zorbalıkları yaşarken hiç mi bir üst kurumlara veya savcılığa başvurmadı?
İşte bu yüzden artık açtığı konuların troll olduğu fikrine vardım. Bir insan bu kadar şey yaşamasına rağmen hiçbir şey yapmıyorsa, afedersiniz harbiden aptaldır. Daha önceki konularında da gördüm, herkes bir yerlere şikayet et demiş. Arkadaş sürekli sessiz kalıyor, eziliyor, okuldan atılıyor. İlk başlarda gerçek sanıp arkadaşa çok üzülmüştüm, şu anda gerçekten gülüyorum. Troll konuda bir yere kadar yani.

Amin hocam. Sandalye ne demek? Sana vursalar aynısını demezdin herhalde?
Çocuk sandalye ile vurmadan önce çocuğa yapılanların yanında sandalye az bile. Ben o sandalyeyi kafasında kırıp demirleri bir yerine montelerdim. Ayrıca bu çocuk hiç mi bir üst kurumdan veya savcılıktan yardım almadı? Bu kadar mı önemsemedi onu hala anlayamadım.

Şikayet olayından bir şey çıkmaz kardeşim. Ben ağır yaralamıştım kamu davası olduğu için mahkeme görülecek falan herhangi bir sıkıntı olmaz. Başka bir kolej bul.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı