Okuldan atıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağlam kaynaklarımız var hocam içeriden bilgi geliyor. Allah aşkına konuya bir bakın okuyun arkadaşın açtığı önceki konular da komedi bunda çağ atlamış resmen. Ben troll üm diye bağırıyor.
Hocam size nereden geliyor bilgi? Bana vahiy geldi. Cebrail ile şuan tavla oynuyoruz. Gelmek isteyen?

Hangi konular? Önceki konularında koleje başladığından bahsetmiş.

Bu konusu bombaydı diye hatırlıyorum. İlk zamanlar bu arkadaşa inandığım için gerçekten kendimden çok utanıyorum.

Bu konusu bombaydı diye hatırlıyorum. İlk zamanlar bu arkadaşa inandığım için gerçekten kendimden çok utanıyorum.

Yani kendine hikaye yazmış buradanda roman yazarr gibi yazıyor mu diyorsunuz.

Şimdi o dövdüğün veletin ailesi kalkıp da oğlum senin kafana niye sandalye ile vurdu sen naptın bile demez klasik çocuğunu ölümüne koruyan aile, benim çocuğum bir arkadaşı ile dalga geçse ve dayak yese haklı derim niye dalga geçmiş birde ben çocuğumu azarlarım, birde kalkıp sizi okuldan atıyorlar :D yazık gerçekten yazık bazen böyle akran zorbalığı yapan çocukları görünce lastiğin önemi geliyor aklıma.

Yani kendine hikaye yazmış buradanda roman yazarr gibi yazıyor mu diyorsunuz.
Aynen öyle diyorum. Ben de ilk başlarda sizin gibi iyi niyetle yaklaştım, hatta attığım konuda mesajımı görebilirsiniz direkt çözüm bulmaya bile çalıştım. Fakat bu arkadaşın niyeti farklı, iyi niyeti suistimal etmeye çalışıyor.

Şimdi o dövdüğün veletin ailesi kalkıp da oğlum senin kafana niye sandalye ile vurdu sen naptın bile demez klasik çocuğunu ölümüne koruyan aile, benim çocuğum bir arkadaşı ile dalga geçse ve dayak yese haklı derim niye dalga geçmiş birde ben çocuğumu azarlarım, birde kalkıp sizi okuldan atıyorlar :D yazık gerçekten yazık bazen böyle akran zorbalığı yapan çocukları görünce lastiğin önemi geliyor aklıma.
Merhaba yeni mağdur 237. Troll konuya hoşgeldin. Enjoy your visit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı