Okuldan atılıp yeni okula gelindiğinde resim dersinden kalınca sınıfta kalınır mı?

Yağızımsı

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB RAM, İntel HD Graphics 3000, 2.50 GHz
Bu dönemin yarısında okuldan atıldım yeni okula gittim. Yeni okulumda resimciye hocam ben yarı dönem geldim diyordum o da tamam diyordu sonra unutuyordu. Bugün de 0 girmiş. Sınıfta kalıyor muyum ilk dönemde? Resmiyete geçmedi atılmam.

Yarı dönem geldiysen geldin bunun notunla ne alakası var ? Ödevini yapsaydin not verirdi. Bunun dışında eğer başka hiçbir dersten kalmadıysan sıkıntı yok sınıfı geçersin.

Yarı dönem geldiysen geldin bunun notunla ne alakası var ? Ödevini yapsaydin not verirdi. Bunun dışında eğer başka hiçbir dersten kalmadıysan sıkıntı yok sınıfı geçersin.
Çalışmaların hepsini yapamadım hocam. Benim de işlerim var. İnşallah geçerim.

Hocam anlatmaya utanıyorum. Ve ek olarak resim 0 olursa mesleğe geçebilir miyim? Hedefim meslek bilişim.
Bilmiyorum ki bende sizin gibi 8.sınıfım. Yani heralde geçebilirsiniz. Bence daha çok geç değilken LGS ye hazırlanmaya başlayın. Çünkü ortalamadan dolayı girememe ihtimaliniz de var. Belki fena olmayan bir lise tutturursunuz.

Bilmiyorum ki bende sizin gibi 8.sınıfım. Yani heralde geçebilirsiniz. Bence daha çok geç değilken LGS ye hazırlanmaya başlayın. Çünkü ortalamadan dolayı girememe ihtimaliniz de var. Belki fena olmayan bir lise tutturursunuz.
Ortalama 85 herhalde emin değilim. Gideceğim meslek 75 ile alıyo.

Ortalama 85 herhalde emin değilim. Gideceğim meslek 75 ile alıyo.
Yani şu sınıfta kalma olayı kafamı karıştırdı. Bi bilene sormak lazım. Gidin idare ile falan konuşun.

Ve hiç bir şey içinde üzülüp, pişman olmayın. Eğer o liseye giremezseniz açık liseden devam edebilirsiniz. İyi bir üniversite kazanma ihtimaliniz bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı