Okuldan ceza alır mıyım?

Sonuç güzel. Eski okulumdaki hocamla konuştum o disiplin kurulu başkanıydı. Dedi ki okuldan atılmak için bu cezaları bir dosyada değil birden fazla dosyada almam lazımmış mesela ilk kez yakalanınca alışkanlık olarak olmazmış. Bunu 7 8 kere falan yapıp ayrı ayrı ceza alırsam ve rehberlik servisi bunu alışkanlık haline getirdigimi söylerse okuldan atılma cezasi alırımışım. Diyelim ki bu durumda aldım oturduğum ilde ayni düzeyde bir lise yoksa okuldan atılmazmışım denk bir lise olmasi lazımmış. Ben sosyal bilimler lisesindeyim ve başkada yoktu. Yani hoca dedi ki en fazla 5 gün uzaklaştırma alırsın dedi. Bunu da usulsüzluk olduğu için sikayet edip cezadan kurtulabilirsin çünkü 1 sene sonra dosyayi baslatmak usülsüzlükmüş.
Anladım, bilgi için çok teşekkürler.
Öyle oldu bizim müdür tam bir pislik göz korkuttu sadece bende bilmiyodum. Ama her şerde bir hayır vardır. Güzel arkadaslar edindim derslerime önem verdim
Bu arada diğer arkadaşlarına ne oldu? Nakil isteyenler yani.

Anladım, bilgi için çok teşekkürler.

Bu arada diğer arkadaşlarına ne oldu? Nakil isteyenler yani.

Birisi en yakın arkadaşımdı beraber ayni okula gitmiştik sonra geldik. Diğeri cok güzel cok güzel bir liseye gitmişti gelmedi. Öyleydi cok güzel anılarım oldu pişman değilim.

Geri
Yukarı