Okuldan gelince çok yorgun olmak neden olur?

Jukas

Picopat
Daha fazla  
16 yaşındayım, 10.sınıfa gidiyorum. Kan değerlerim normal, günde 8 saat uyuyorum. Okuldan gelince ders çalışmam gerek ama aşırı yorgun oluyorum ve kafam çalışmıyor ne yapmam gerek?

16 yaşındayım, 10.sınıfa gidiyorum. Kan değerlerim normal, günde 8 saat uyuyorum. Okuldan gelince ders çalışmam gerek ama aşırı yorgun oluyorum ve kafam çalışmıyor ne yapmam gerek?

Vücudun vitaminsiz kalmış olabilir bence özel hastaneye gidip bir checkup falan yaptır.

Vücudun vitaminsiz kalmış olabilir bence özel hastaneye gidip bir checkup falan yaptır.

Hocam sağlık ocağından kan değerlerime baktırdım doktor bana her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu söyledi, hatta gereğinden daha iyi olduğunu söyledi.

Bence gayet normal 8 saat okulda kafa sevdirdikten sonra. 12. sınıftayken günde 2-3 kere denemeye girip zombi gibi çıktığımı hatırlıyorum.

Bence gayet normal 8 saat okulda kafa sevdirdikten sonra. 12. sınıftayken günde 2-3 kere denemeye girip zombi gibi çıktığımı hatırlıyorum.

Hocam ne yapmam gerek? Yani yaptığım iş fiziksel bir iş olsa zorlasam yaparım'da, iş akılda bitince üstüne üstlük bir de yorgun olunca hiç soru çözemiyorum.

Hocam ne yapmam gerek? Yani yaptığım iş fiziksel bir iş olsa zorlasam yaparım'da, iş akılda bitince üstüne üstlük bir de yorgun olunca hiç soru çözemiyorum.

Okuldan sonra yarım saat - 1 saat dinlenebilirsin eğer senin için daha verimsiz olursa vazgeç.

Hocam vitamin takviyesi alabilirsiniz sıklıkla bende de oluyor ayrıca okuldan dönünce 1-2 saat dinlenin daha sonra ders çalışın hiçbir şey sağlıktan daha önemli değildir.

Hocam vitamin takviyesi alabilirsiniz sıklıkla bende de oluyor ayrıca okuldan dönünce 1-2 saat dinlenin daha sonra ders çalışın hiçbir şey sağlıktan daha önemli değildir.

Vitamin takviyesi için bir öneriniz var mı? Örneğin: B12 al gibi.

Vitamin takviyesi için bir öneriniz var mı? Örneğin: B12 al gibi.
Dahiliyeye gidin daha detaylı bakar. Kafanıza göre vitamin kullanmayın, fazlası zehirlenmeye gidiyor.

Vitamin takviyesi için bir öneriniz var mı? Örneğin: B12'a.

Hocam doktora görünseniz daha sağlıklı olabilir şimdi sizin de sağlığınızla oynamayalım burada fakat dediğim gibi okuldan gelince 1-2 saat dinlen senin için daha iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…