Okullar 20 gün uzatılacak

Peki herkes 8 dersi de tüm dikkatini vererek dinliyor mu?

Yoksa herkes uyuyor mu?

Kendi bilir dinlemez uyursa kalır. Bu gibi uyuyan öğrencinin de sınıfı geçmemesi lazım zaten normali bu. Onun dışında adamın elinden telefon düşmüyor sınıftan çıkmıyor insan yüzü görmüyor kendini tıkıyor o sınıfa asalak gibi yaşıyor telefonlar toplandıktan sonra sosyalleşmeye başladılar

Bu ülkede doğru düzgün çalışan tek sistem sarayın temizliği ve ışıkları.

İmam hatipte ki erkekler de birbirlerine şey yapıyorlar neyse banlanma riskini alamayacağım.

Çok doğru bizim sınıftaki kız bir kere kalmıştı diğer yıl birinci dönem gelmedi ama müdürle konuştular sırf ikinci kere kalmasın diye bir şekilde geçirdiler kızı. Nerde disiplin?

Peki herkes 8 dersi de tüm dikkatini vererek dinliyor mu?

Yoksa herkes uyuyor mu?

Asla, sabahki derste uyanamadım öğleden önceki derste karnım aç öğleden sonraki derste çok yemişim şiştim en son derste yoruldum yatacağım derken kötü bir günü daha kapatıyoruz.

Ne alaka lise de 9-10 da çok rahatlıkla son gün çalışarak geçilinilebilir.

Ayrıca lise de sana bir şey katan insan sayısı bir elin parmağını geçmiyor Türkiye'de hangi liseye giderseniz gidin maalesef durum böyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…