Okullar 20 gün uzatılacak

• Konuyu başlatan pr1me
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 335
Peki herkes 8 dersi de tüm dikkatini vererek dinliyor mu?

Yoksa herkes uyuyor mu? 😀

Kendi bilir dinlemez uyursa kalır. Bu gibi uyuyan öğrencinin de sınıfı geçmemesi lazım zaten normali bu. Onun dışında adamın elinden telefon düşmüyor sınıftan çıkmıyor insan yüzü görmüyor kendini tıkıyor o sınıfa asalak gibi yaşıyor telefonlar toplandıktan sonra sosyalleşmeye başladılar😆

Merhaba Technopat sakinleri. Geçen günlerde bir haber gördüm ve haberde 180 gün olan okul süresi 200 gün yapılacak deniyordu ve galiba doğru. Siz bununla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: Ara tatil devam edecek okul günü uzayacak

Bence çok aşırı gereksiz bir karar çünkü kimse 20 günle bir şey kazanamaz. Zaten çok sınırlı olan sosyal hayat iyice kısalıyor. Artı olarak okul süresi artıyor tamam eyvallah bari günlük ders saati azalsa da okuldan erken çıksak diyoruz ama ders saatlerinin de artacağı konusunda haberler var.

Kısaca bence çok kötü bir karar sizin yorumlarınızı da bekliyorum.

Bu ülkede doğru düzgün çalışan tek sistem sarayın temizliği ve ışıkları.

Hocam sistem iğrenç. Ya burada banlanacağım ama bunu göze alıyorum ya bir kız okula sadece üstlük olarak sü*yen ile geldi. Atlet de yok üste eşofman çekti ve normalmiş gibi geziyor. Sistemimiz iğrenç saçma sapan şeyler öğreteceklerine biraz ahlak versinler.

İmam hatipte ki erkekler de birbirlerine şey yapıyorlar neyse banlanma riskini alamayacağım.

Şahsen ben bir öğrenci olarak milli eğitim bakanının yaptıklarını doğru buluyorum okullarda disiplinsizlik var derslerde telefonla oynuyorlar adamlar okul yüzü görmeden sınıfı geçiyordu. Adamın öğrencimi değil mi belli değil rengarenk giyip okula gelmiş şimdi sen buna ne dersin?
Çok doğru bizim sınıftaki kız bir kere kalmıştı diğer yıl birinci dönem gelmedi ama müdürle konuştular sırf ikinci kere kalmasın diye bir şekilde geçirdiler kızı. Nerde disiplin?

Peki herkes 8 dersi de tüm dikkatini vererek dinliyor mu?

Yoksa herkes uyuyor mu? 😀

Asla, sabahki derste uyanamadım öğleden önceki derste karnım aç öğleden sonraki derste çok yemişim şiştim en son derste yoruldum yatacağım derken kötü bir günü daha kapatıyoruz.

Kendi bilir dinlemez uyursa kalır. Bu gibi uyuyan öğrencinin de sınıfı geçmemesi lazım zaten normali bu. Onun dışında adamın elinden telefon düşmüyor sınıftan çıkmıyor insan yüzü görmüyor kendini tıkıyor o sınıfa asalak gibi yaşıyor telefonlar toplandıktan sonra sosyalleşmeye başladılar😆

Ne alaka lise de 9-10 da çok rahatlıkla son gün çalışarak geçilinilebilir.

Ayrıca lise de sana bir şey katan insan sayısı bir elin parmağını geçmiyor Türkiye'de hangi liseye giderseniz gidin maalesef durum böyle.

Geri
Yukarı