Okullar açılıyor heyecanlı mısınız?

Açık liseye geçiyorum ve dershaneye de gitmemeye ikna ettim, kafa rahat. Sonunda kurtuluyorum okuldan. Dershaneye gidecek para ile kaynak kitap falan alırım daha iyi.

Vaktimin boşa harcandığı işçi yetiştirip bizi cahil bırakmayı hedefleyen bir sistemde harcadığım 12 yıldan sonra başka bir yıla daha ? Hayır.

Çok heyecanlı olduğum tek şey 2024 Yılının Eylül ayı içerisinde yani bundan yaklaşık 2 yıl 1 ay sonra bu ülkeyi sonsuza denk dönmemek üzere terk ediyor olmam.

İmkanınız varsa özel okula gitmenizi tavsiye ederim arkadaş ortamı olsun hocalar olsun okul imkanları olsun üst seviyede.

Benim düşüncemde tam tersi yönde hocam. En azından ortsokulda özel okullarda sınıf ayrımı oluyor. Ben hem özelde hem de devlette okuyarak bu yorumu yaptım.

Vaktimin boşa harcandığı işçi yetiştirip bizi cahil bırakmayı hedefleyen bir sistemde harcadığım 12 yıldan sonra başka bir yıla daha ? Hayır.

Çok heyecanlı olduğum tek şey 2024 Yılının Eylül ayı içerisinde yani bundan yaklaşık 2 yıl 1 ay sonra bu ülkeyi sonsuza denk dönmemek üzere terk ediyor olmam.
Hocam bu saçma sistem herkesi bıktırdı benimde hedefim yurt dışında yaşamak sizler gibi akıllı insanlarla konuşmayı özlemişim şu sosyal medya da...

@Smith aynen bu daha da mantıklı internetteki hocalardan anlayarak çalışıp aldığın kaynakları iyice çözersen bayağı yol kat etmiş olursun.
Mesela ben kendimden örnek vereyim eskiden tarih denilince sadece hababam sınıfından dolayı lale devrini biliyordum.😅 Ama çok şükür durumum bayağı farklı şimdi. 🙂

Geri
Yukarı